GULKS Orły Kusięta - strona oficjalna

Strona klubowa

Treningi

 
Treningi:
 
Seniorzy:
 
Orlik w Olsztynie wtorek 20:00
 
Orlik w Olsztynie czwartek 20:00
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabela ligowa

B-klasa » Częstochowa II
1. Lot Konopiska 54 plus
2. Ajaks Częstochowa 53 minus
3. Unia Masłońskie 49 bz
4. Lelovia Lelów 32 bz
5. KS Kotowice 30 bz
6. Orły Kusięta 21 plus
7. Grom Poczesna 20 minus
8. Warta Myszków 19 bz
9. MKS II Myszków 16 bz

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Warta Myszków 2:1 Ajaks Częstochowa
KS Kotowice 4:1 Lelovia Lelów
Grom Poczesna Unia Masłońskie
Orły Kusięta 2:3 Lot Konopiska

Ostatnie spotkanie

Orły KusiętaLot Konopiska
Orły Kusięta 2:3 Lot Konopiska
2018-06-17, 18:00:00
     
oceny zawodników »

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 205, wczoraj: 86
ogółem: 1 232 880

statystyki szczegółowe

Statystyki indywidualne

Czas gry

1. Mateusz Nowiński
Mateusz Nowiński 1933 minut
2. Łukasz Pala
Łukasz Pala 1609 minut
3. Piotr Łuszczyński
Piotr Łuszczyński 1565 minut
4. Robert Purgal
Robert Purgal 1536 minut
5. Piotr Czajkowski
Piotr Czajkowski 1483 minut
6. Konrad Kozanecki
Konrad Kozanecki 1412 minut
7. Przemysław Jaksender
Przemysław Jaksender 1140 minut
8. Łukasz Warias
Łukasz Warias 994 minut
9. Michał Zembik
Michał Zembik 987 minut
10. Mariusz Nabiałek
Mariusz Nabiałek 986 minut
11. Adrian Pala
Adrian Pala 923 minut
12. Konrad Kowalski
Konrad Kowalski 899 minut
13. Przemysław Purgal
Przemysław Purgal 847 minut
14. Bartosz Skalec
Bartosz Skalec 757 minut
15. Paweł Pala
Paweł Pala 747 minut
16. Szymon Gawron
Szymon Gawron 740 minut
17. Norbert Śpiewak
Norbert Śpiewak 720 minut
18. Konrad Dobiech
Konrad Dobiech 539 minut
19. Dariusz Skowron
Dariusz Skowron 434 minut
20. Konrad Strzelecki
Konrad Strzelecki 398 minut
21. Wojciech Samborski
Wojciech Samborski 336 minut
22. Dominik Dobiech
Dominik Dobiech 278 minut
23. Kamil Trepka
Kamil Trepka 145 minut
24. Mateusz Pluta
Mateusz Pluta 105 minut
25. Łukasz Porębiński
Łukasz Porębiński 96 minut
26. Damian Jaksender
Damian Jaksender 90 minut
27. Jakub Stankowski
Jakub Stankowski 45 minut
28. Bartosz Turek
Bartosz Turek 36 minut

Najbliższe spotkanie

Unia MasłońskieOrły Kusięta
Unia Masłońskie   Orły Kusięta
2018-06-24, 18:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27
Lot Konopiska - Warta Myszków
Unia Masłońskie - Orły Kusięta
Lelovia Lelów - Grom Poczesna
Ajaks Częstochowa - MKS II Myszków

Logowanie

Statystyki drużyny

Kalendarium

19

06-2018

wtorek

20

06-2018

środa

21

06-2018

czwartek

22

06-2018

piątek

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najnowsza galeria

Grom Poczesna - Orły Kusięta
Ładowanie...