GULKS Orły Kusięta - strona oficjalna

Strona klubowa

Treningi

 
Treningi:
 
Seniorzy:
 
Boisko w Kusiętach wtorek 18:30
 
Boisko w Kusiętach czwartek 18:30
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki

Mecze sparingowe
Iskra Mokrzesz 1:9 GUKS Orły Kusięta
Metal Rzeki Wielkie 6:3 GUKS Orły Kusięta
Dąbrowianka Dąbrowa Ziel. 2:5 GUKS Orły Kusięta
KS Laguna Mstów GUKS Orły Kusięta

Ostatnie spotkanie

Dąbrowianka Dąbrowa Ziel.GUKS Orły Kusięta
Dąbrowianka Dąbrowa Ziel. 2:5 GUKS Orły Kusięta
2018-08-16, 18:30:00
    relacja »
mecz towarzyski
oceny zawodników »

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 64, wczoraj: 230
ogółem: 1 240 870

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-26 GLKS Gmina II Kłomnice KS Pogoń Blachownia 17:00
2018-08-26 KS Maraton Waleńczów ULKS Polonia-Unia Widzów 17:00
2018-08-26 LKS Olimpia II Truskolasy KS Płomień Lgota Mała 17:00
2018-08-26 LKS Junior Szarlejka GUKS Orły Kusięta 17:00
2018-08-26 LKS Sparta Nowa Wieś KS Biała Gwiazda Krasice 17:00
2018-09-02 KS Pogoń Blachownia KS Biała Gwiazda Krasice 17:00
2018-09-02 KS Płomień Lgota Mała LKS Junior Szarlejka 17:00
2018-09-02 ULKS Polonia-Unia Widzów LKS Sparta Nowa Wieś 17:00
2018-09-02 GUKS Orły Kusięta KS Maraton Waleńczów 17:00
2018-09-02 GLKS Gmina II Kłomnice LKS Olimpia II Truskolasy 17:00
2018-09-09 LKS Junior Szarlejka GLKS Gmina II Kłomnice 17:00
2018-09-09 LKS Olimpia II Truskolasy KS Pogoń Blachownia 17:00
2018-09-09 KS Biała Gwiazda Krasice ULKS Polonia-Unia Widzów 17:00
2018-09-09 LKS Sparta Nowa Wieś GUKS Orły Kusięta 17:00
2018-09-09 KS Maraton Waleńczów KS Płomień Lgota Mała 17:00
2018-09-16 GUKS Orły Kusięta KS Biała Gwiazda Krasice 16:30
2018-09-16 KS Płomień Lgota Mała LKS Sparta Nowa Wieś 16:30
2018-09-16 KS Pogoń Blachownia ULKS Polonia-Unia Widzów 16:30
2018-09-16 LKS Olimpia II Truskolasy LKS Junior Szarlejka 16:30
2018-09-16 GLKS Gmina II Kłomnice KS Maraton Waleńczów 16:30
2018-09-23 KS Maraton Waleńczów LKS Olimpia II Truskolasy 16:30
2018-09-23 LKS Junior Szarlejka KS Pogoń Blachownia 16:30
2018-09-23 ULKS Polonia-Unia Widzów GUKS Orły Kusięta 16:30
2018-09-23 KS Biała Gwiazda Krasice KS Płomień Lgota Mała 16:30
2018-09-23 LKS Sparta Nowa Wieś GLKS Gmina II Kłomnice 16:30
2018-09-30 KS Płomień Lgota Mała ULKS Polonia-Unia Widzów 16:00
2018-09-30 KS Pogoń Blachownia GUKS Orły Kusięta 16:00
2018-09-30 LKS Junior Szarlejka KS Maraton Waleńczów 16:00
2018-09-30 LKS Olimpia II Truskolasy LKS Sparta Nowa Wieś 16:00
2018-09-30 GLKS Gmina II Kłomnice KS Biała Gwiazda Krasice 16:00
2018-10-07 KS Biała Gwiazda Krasice LKS Olimpia II Truskolasy 15:30
2018-10-07 KS Maraton Waleńczów KS Pogoń Blachownia 15:30
2018-10-07 GUKS Orły Kusięta KS Płomień Lgota Mała 15:30
2018-10-07 ULKS Polonia-Unia Widzów GLKS Gmina II Kłomnice 15:30
2018-10-07 LKS Sparta Nowa Wieś LKS Junior Szarlejka 15:30
2018-10-14 LKS Junior Szarlejka KS Biała Gwiazda Krasice 15:00
2018-10-14 KS Pogoń Blachownia KS Płomień Lgota Mała 15:00
2018-10-14 GLKS Gmina II Kłomnice GUKS Orły Kusięta 15:00
2018-10-14 KS Maraton Waleńczów LKS Sparta Nowa Wieś 15:00
2018-10-14 LKS Olimpia II Truskolasy ULKS Polonia-Unia Widzów 15:00
2018-10-21 KS Biała Gwiazda Krasice KS Maraton Waleńczów 14:30
2018-10-21 KS Płomień Lgota Mała GLKS Gmina II Kłomnice 14:30
2018-10-21 ULKS Polonia-Unia Widzów LKS Junior Szarlejka 14:30
2018-10-21 GUKS Orły Kusięta LKS Olimpia II Truskolasy 14:30
2018-10-21 LKS Sparta Nowa Wieś KS Pogoń Blachownia 14:30

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-04 Iskra Mokrzesz 1:9 GUKS Orły Kusięta relacja ›
2018-08-14 Metal Rzeki Wielkie 6:3 GUKS Orły Kusięta relacja ›
2018-08-16 Dąbrowianka Dąbrowa Ziel. 2:5 GUKS Orły Kusięta relacja ›
2018-08-19 KS Laguna Mstów GUKS Orły Kusięta 11:00

Najbliższe spotkanie

mecz towarzyski
KS Laguna Mstów   GUKS Orły Kusięta
2018-08-19, 11:00:00

Mokrzesz

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
GLKS Gmina II Kłomnice - KS Pogoń Blachownia
KS Maraton Waleńczów - ULKS Polonia - Unia Widzów
LKS Olimpia II Truskolasy - KS Płomień Lgota Mała
LKS Junior Szarlejka - GUKS Orły Kusięta
LKS Sparta Nowa Wieś - KS Biała Gwiazda Krasice

Logowanie

Statystyki drużyny

Kalendarium

18

08-2018

sobota

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

22

08-2018

środa

23

08-2018

czwartek

24

08-2018

piątek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najnowsza galeria

Grom Poczesna - Orły Kusięta
Ładowanie...