GULKS Orły Kusięta - strona oficjalna

Strona klubowa

Treningi

 
Treningi:
 
Seniorzy:
 
Orlik w Olsztynie wtorek 19:30
 
Orlik w Olsztynie czwartek 19:30
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
LKS Junior Szarlejka 2:2 KS Biała Gwiazda Krasice
KS Pogoń Blachownia 2:1 KS Płomień Lgota Mała
GLKS Gmina II Kłomnice 6:0 GULKS Orły Kusięta
KS Maraton Waleńczów 0:1 LKS Sparta Nowa Wieś
LKS Olimpia II Truskolasy 2:1 ULKS Polonia - Unia Widzów

Ostatnie spotkanie

GLKS Gmina II KłomniceGULKS Orły Kusięta
GLKS Gmina II Kłomnice 6:0 GULKS Orły Kusięta
2018-10-14, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 91, wczoraj: 485
ogółem: 1 251 307

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-26 KS Maraton Waleńczów 2:1 ULKS Polonia-Unia Widzów zobacz ›
2018-08-26 LKS Olimpia II Truskolasy KS Płomień Lgota Mała 17:00
2018-08-26 LKS Sparta Nowa Wieś 2:1 KS Biała Gwiazda Krasice zobacz ›
2018-10-27 GLKS Gmina II Kłomnice 9:1 KS Pogoń Blachownia zobacz ›
2018-10-27 LKS Junior Szarlejka GULKS Orły Kusięta 14:00
2018-09-02 KS Pogoń Blachownia 3:4 KS Biała Gwiazda Krasice zobacz ›
2018-09-02 KS Płomień Lgota Mała 2:1 LKS Junior Szarlejka zobacz ›
2018-09-02 ULKS Polonia-Unia Widzów 1:3 LKS Sparta Nowa Wieś zobacz ›
2018-09-02 GULKS Orły Kusięta 2:0 KS Maraton Waleńczów relacja ›
2018-09-02 GLKS Gmina II Kłomnice 6:0 LKS Olimpia II Truskolasy zobacz ›
2018-09-09 LKS Junior Szarlejka 1:1 GLKS Gmina II Kłomnice zobacz ›
2018-09-09 LKS Olimpia II Truskolasy 8:1 KS Pogoń Blachownia zobacz ›
2018-09-09 KS Biała Gwiazda Krasice 4:2 ULKS Polonia-Unia Widzów zobacz ›
2018-09-09 LKS Sparta Nowa Wieś 2:0 GULKS Orły Kusięta relacja ›
2018-09-09 KS Maraton Waleńczów 3:2 KS Płomień Lgota Mała zobacz ›
2018-09-16 GULKS Orły Kusięta 0:0 KS Biała Gwiazda Krasice relacja ›
2018-09-16 KS Płomień Lgota Mała 0:3 LKS Sparta Nowa Wieś zobacz ›
2018-09-16 KS Pogoń Blachownia 2:4 ULKS Polonia-Unia Widzów zobacz ›
2018-09-16 LKS Olimpia II Truskolasy 1:1 LKS Junior Szarlejka zobacz ›
2018-09-16 GLKS Gmina II Kłomnice 4:1 KS Maraton Waleńczów zobacz ›
2018-09-23 KS Maraton Waleńczów 3:1 LKS Olimpia II Truskolasy zobacz ›
2018-09-23 LKS Junior Szarlejka 3:1 KS Pogoń Blachownia zobacz ›
2018-09-23 ULKS Polonia-Unia Widzów 3:0 GULKS Orły Kusięta relacja ›
2018-09-23 KS Biała Gwiazda Krasice 2:1 KS Płomień Lgota Mała zobacz ›
2018-09-23 LKS Sparta Nowa Wieś 2:2 GLKS Gmina II Kłomnice zobacz ›
2018-09-30 KS Płomień Lgota Mała 3:1 ULKS Polonia-Unia Widzów zobacz ›
2018-09-30 KS Pogoń Blachownia 0:3 GULKS Orły Kusięta relacja ›
2018-09-30 LKS Junior Szarlejka 2:2 KS Maraton Waleńczów zobacz ›
2018-09-30 LKS Olimpia II Truskolasy 1:1 LKS Sparta Nowa Wieś zobacz ›
2018-09-30 GLKS Gmina II Kłomnice 0:1 KS Biała Gwiazda Krasice zobacz ›
2018-10-06 GULKS Orły Kusięta 3:1 KS Płomień Lgota Mała relacja ›
2018-10-07 KS Biała Gwiazda Krasice 6:2 LKS Olimpia II Truskolasy zobacz ›
2018-10-07 KS Maraton Waleńczów 4:2 KS Pogoń Blachownia zobacz ›
2018-10-07 ULKS Polonia-Unia Widzów 2:3 GLKS Gmina II Kłomnice zobacz ›
2018-10-07 LKS Sparta Nowa Wieś 1:0 LKS Junior Szarlejka zobacz ›
2018-10-14 LKS Junior Szarlejka 2:2 KS Biała Gwiazda Krasice zobacz ›
2018-10-14 KS Pogoń Blachownia 2:1 KS Płomień Lgota Mała zobacz ›
2018-10-14 GLKS Gmina II Kłomnice 6:0 GULKS Orły Kusięta relacja ›
2018-10-14 KS Maraton Waleńczów 0:1 LKS Sparta Nowa Wieś zobacz ›
2018-10-14 LKS Olimpia II Truskolasy 2:1 ULKS Polonia-Unia Widzów zobacz ›
2018-10-21 KS Biała Gwiazda Krasice KS Maraton Waleńczów 14:30
2018-10-21 KS Płomień Lgota Mała GLKS Gmina II Kłomnice 14:30
2018-10-21 ULKS Polonia-Unia Widzów LKS Junior Szarlejka 14:30
2018-10-21 GULKS Orły Kusięta LKS Olimpia II Truskolasy 14:30
2018-10-21 LKS Sparta Nowa Wieś KS Pogoń Blachownia 14:30

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2018-09-12 GULKS Orły Kusięta 4:0 Orlik Blachownia relacja ›
---  2018-10-03 GULKS Orły Kusięta 1:6 LZS Mrzygłód relacja ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-04 Iskra Mokrzesz 1:9 GULKS Orły Kusięta relacja ›
2018-08-14 Metal Rzeki Wielkie 6:3 GULKS Orły Kusięta relacja ›
2018-08-16 Dąbrowianka Dąbrowa Ziel. 2:5 GULKS Orły Kusięta relacja ›
2018-08-19 KS Laguna Mstów 1:2 GULKS Orły Kusięta relacja ›

Najbliższe spotkanie

GULKS Orły KusiętaLKS Olimpia II Truskolasy
GULKS Orły Kusięta   LKS Olimpia II Truskolasy
2018-10-21, 14:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
KS Biała Gwiazda Krasice - KS Maraton Waleńczów
KS Płomień Lgota Mała - GLKS Gmina II Kłomnice
ULKS Polonia - Unia Widzów - LKS Junior Szarlejka
GULKS Orły Kusięta - LKS Olimpia II Truskolasy
LKS Sparta Nowa Wieś - KS Pogoń Blachownia

Logowanie

Statystyki drużyny

Kalendarium

18

10-2018

czwartek

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

GULKS Orły Kusięta - LKS Olimpia II Truskolasy - 14:30

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.