LKS Junior Szarlejka 4:1 GULKS Orły Kusięta

statystyki szczegółowe

Aktualności

Fatalna passa ciągle trwa

• autor: Shy~, 2011-09-07 21:45

Piąta ligowa kolejka przyniosła Orłom piątą porażkę w sezonie. Nadal nie udało się naszym zawodnikom zdobyć bramki, przez co okupujemy w tabeli ostatnie miejsce z zerowym dorobkiem punktowym oraz bilansem bramek 0-12. Niestety losy spotkania mogły potoczyć się zupełnie inaczej, gdyby nie kontrowersyjne decyzje sędziego Toborka, który w pierwszej połowie uznał bramkę dla gospodarzy po ewidentnym faulu na Strzeleckim w polu bramkowym. Natomiast w drugiej połowie wraz z asystentem liniowym przy prawidłowo zdobytej bramce przez debiutującego w lidze Brąka, dojrzeli pozycję spaloną naszego zawodnika.

Spotkanie pomiędzy Orłami Cmentarnymi a Orłami z Kusiąt stało na niskim poziomie. W pierwszej połowie mecz był dość wyrównany z lekkim wskazaniem na gospodarzy, którzy kilkakrotnie stwarzali zagrożenie pod bramką Strzeleckiego. Kusięta również miały swoje sytuacje, mimo to na przerwę gospodarze schodzili z jednobramkowym prowadzeniem po bardzo kontrowersyjnym golu, o którym mowa wcześniej. Po przerwie już w pierwszej akcji KS Częstochówka zdobyła drugą bramkę, a jej zdobywcą był najlepszy strzelec ligi - Nicewicz, pokonując golkipera gości z najbliższej odległości. Do końca spotkania jedni jak i drudzy stworzyli sobie kilka ciekawych okazji, lecz wynik nie uległ już zmianie.

KS Częstochówka - Orły Kusięta 2-0 (1-0)

[1-0] Jędryczkowski
[2-0] Nicewicz

Orły w składzie: Strzelecki - Nowiński, Świerczek, Pala, Karoński(85' Skalec) - Pluta(80' Całus), Kowalik, Miedziński, Górecki, Łojko(70' Szyduk) - Brąk.