GULKS Orły Kusięta - strona oficjalna

Strona klubowa

Treningi

 
Treningi:
 
Seniorzy:
 
Orlik w Olsztynie wtorek 19:00
 
Orlik w Olsztynie czwartek 19:00
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabela ligowa

B-klasa » Częstochowa II
1. Ajaks Częstochowa 29 bz
2. Lot Konopiska 27 bz
3. Unia Masłońskie 19 plus
4. Lelovia Lelów 19 minus
5. KS Kotowice 13 bz
6. Orły Kusięta 12 bz
7. Warta Myszków 8 bz
8. Grom Poczesna 7 bz
9. MKS II Myszków 6 bz

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
Lelovia Lelów 2:3 MKS II Myszków
Ajaks Częstochowa 9:0 KS Kotowice
Lot Konopiska 4:3 Grom Poczesna
Warta Myszków 0:1 Orły Kusięta

Ostatnie spotkanie

Warta MyszkówOrły Kusięta
Warta Myszków 0:1 Orły Kusięta
2017-11-12, 13:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 89, wczoraj: 219
ogółem: 1 215 035

statystyki szczegółowe

Aktualności

Kadra Orłów na rundę wiosenną

  • autor: Shy~, 2012-03-24 11:09

W rozwinięciu newsa dane dotyczące kadry, która będzie reprezentowała barwy Orłów w zbliżającej się wielkimi krokami rundzie wiosennej.

Kadra zespołu:

Kolejno: nazwisko i imię, data urodzenia, w nawiasie poprzedni klub.

Bramkarze:

Nabiałek Mariusz 22.01.1971 (Sokół Olsztyn)
Strzelecki Jacek 31.10.1987 (Warta Mstów)

Obrońcy:

Nowiński Mateusz 14.01.1987 (wychowanek)
Jaksender Damian 11.07.1989 (Sokół Olsztyn)
Wielgus Marek 24.10.1986 (wychowanek)
Świerczek Michał 6.05.1987 (Victoria Częstochowa)
Karoński Robert 9.07.1988 (wychowanek)
Kłoda Patryk 11.09.1992 (Olimpia Huta Stara)

Pomocnicy:

Łuszczyński Piotr 10.01.1989 (Sokół Olsztyn)
Pluta Jakub 11.10.1992 (wychowanek)
Łojko Wojciech 02.06.1988 (wychowanek)
Miedziński Rafał 15.12.1990 (wychowanek)
Kowalik Łukasz 20.09.1986 (wychowanek)
Pabiś Łukasz 27.04.1988 (wychowanek)
Szyduk Marek 29.08.1987 (Świt Borowno)
Brzeźniak Mateusz 12.04.1987 (Victoria Częstochowa)
Kłoda Robert 16.04.1969 (Olimpia Huta Stara)
Gierczycki Krzysztof 19.08.1994 (KS Częstochowa)

Napastnicy:

Skalec Bartosz 23.08.1987 (wychowanek)
Brąk Igor 06.05.1987 (wychowanek)
Kurzyński Michał 10.09.1993 (Victoria Częstochowa)
Bińczyk Piotr 2.08.1994 (KS Częstochowa)
Trepka Kamil 28.11.1994 (wychowanek)


Przybyli: Michał Kurzyński (Victoria Częstochowa juniorzy), Robert Kłoda (Olimpia Huta Stara), Patryk Kłoda (Olimpia Huta Stara), Krysztof Gierczycki (KS Częstochowa), Piotr Bińczyk (KS Częstochowa), Kamil Trepka (juniorzy)
Odeszli: Norbert Górecki, Bartosz Pruciak, Adrian Pala (kontuzje), Łukasz Całus, Łukasz Pala, Adrian Pawlik (nie wznowili treningów)

Trener: Zalewski Adam


  • Komentarzy [6]
  • czytano: [713]
 

autor: ~anonim 2012-03-25 01:24:29

avatar zdjęcie nr 30 w galeri sokoła olsztyn :D derbów


autor: ~anonim 2012-03-25 01:25:16

avatar 31też:D


autor: ~kwl 2012-03-25 15:09:01

avatar Hehe.. 31 mi się bardziej podoba ;-) Tlenu!


autor: ~przybysz 2012-03-28 14:22:58

avatar A gdzie kibice :)


autor: ~anonim 2012-03-28 15:06:46

avatar a Orły mają takowych?


autor: ~anonim 2012-03-28 16:16:23

avatar Mają... ale dlaczego kibice Olsztyna się nie zjawili?


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Orły KusiętaLot Konopiska
Orły Kusięta   Lot Konopiska
2018-03-18, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 13
Orły Kusięta - Lot Konopiska
Grom Poczesna - Ajaks Częstochowa
KS Kotowice - Lelovia Lelów
MKS II Myszków - Unia Masłońskie

Logowanie

Statystyki drużyny

Kalendarium

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

26

01-2018

piątek

27

01-2018

sobota

28

01-2018

niedziela

29

01-2018

pon.

30

01-2018

wtorek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najnowsza galeria

Grom Poczesna - Orły Kusięta
Ładowanie...