GULKS Orły Kusięta - strona oficjalna

Strona klubowa

Treningi

 
Treningi:
 
Seniorzy:
 
Orlik w Olsztynie wtorek 20:00
 
Orlik w Olsztynie czwartek 20:00
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabela ligowa

B-klasa » Częstochowa II
1. Lot Konopiska 54 plus
2. Ajaks Częstochowa 53 minus
3. Unia Masłońskie 52 bz
4. Lelovia Lelów 32 bz
5. KS Kotowice 30 bz
6. Orły Kusięta 21 plus
7. Grom Poczesna 20 minus
8. Warta Myszków 19 bz
9. MKS II Myszków 16 bz

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Warta Myszków 2:1 Ajaks Częstochowa
KS Kotowice 4:1 Lelovia Lelów
Grom Poczesna 1:5 Unia Masłońskie
Orły Kusięta 3:6 Lot Konopiska

Ostatnie spotkanie

Orły KusiętaLot Konopiska
Orły Kusięta 3:6 Lot Konopiska
2018-06-17, 18:00:00
     
oceny zawodników »

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 93, wczoraj: 182
ogółem: 1 233 818

statystyki szczegółowe

Aktualności

Kadra Orłów na rundę wiosenną

  • autor: Shy~, 2012-03-24 11:09

W rozwinięciu newsa dane dotyczące kadry, która będzie reprezentowała barwy Orłów w zbliżającej się wielkimi krokami rundzie wiosennej.

Kadra zespołu:

Kolejno: nazwisko i imię, data urodzenia, w nawiasie poprzedni klub.

Bramkarze:

Nabiałek Mariusz 22.01.1971 (Sokół Olsztyn)
Strzelecki Jacek 31.10.1987 (Warta Mstów)

Obrońcy:

Nowiński Mateusz 14.01.1987 (wychowanek)
Jaksender Damian 11.07.1989 (Sokół Olsztyn)
Wielgus Marek 24.10.1986 (wychowanek)
Świerczek Michał 6.05.1987 (Victoria Częstochowa)
Karoński Robert 9.07.1988 (wychowanek)
Kłoda Patryk 11.09.1992 (Olimpia Huta Stara)

Pomocnicy:

Łuszczyński Piotr 10.01.1989 (Sokół Olsztyn)
Pluta Jakub 11.10.1992 (wychowanek)
Łojko Wojciech 02.06.1988 (wychowanek)
Miedziński Rafał 15.12.1990 (wychowanek)
Kowalik Łukasz 20.09.1986 (wychowanek)
Pabiś Łukasz 27.04.1988 (wychowanek)
Szyduk Marek 29.08.1987 (Świt Borowno)
Brzeźniak Mateusz 12.04.1987 (Victoria Częstochowa)
Kłoda Robert 16.04.1969 (Olimpia Huta Stara)
Gierczycki Krzysztof 19.08.1994 (KS Częstochowa)

Napastnicy:

Skalec Bartosz 23.08.1987 (wychowanek)
Brąk Igor 06.05.1987 (wychowanek)
Kurzyński Michał 10.09.1993 (Victoria Częstochowa)
Bińczyk Piotr 2.08.1994 (KS Częstochowa)
Trepka Kamil 28.11.1994 (wychowanek)


Przybyli: Michał Kurzyński (Victoria Częstochowa juniorzy), Robert Kłoda (Olimpia Huta Stara), Patryk Kłoda (Olimpia Huta Stara), Krysztof Gierczycki (KS Częstochowa), Piotr Bińczyk (KS Częstochowa), Kamil Trepka (juniorzy)
Odeszli: Norbert Górecki, Bartosz Pruciak, Adrian Pala (kontuzje), Łukasz Całus, Łukasz Pala, Adrian Pawlik (nie wznowili treningów)

Trener: Zalewski Adam


  • Komentarzy [6]
  • czytano: [725]
 

autor: ~anonim 2012-03-25 01:24:29

avatar zdjęcie nr 30 w galeri sokoła olsztyn :D derbów


autor: ~anonim 2012-03-25 01:25:16

avatar 31też:D


autor: ~kwl 2012-03-25 15:09:01

avatar Hehe.. 31 mi się bardziej podoba ;-) Tlenu!


autor: ~przybysz 2012-03-28 14:22:58

avatar A gdzie kibice :)


autor: ~anonim 2012-03-28 15:06:46

avatar a Orły mają takowych?


autor: ~anonim 2012-03-28 16:16:23

avatar Mają... ale dlaczego kibice Olsztyna się nie zjawili?


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Unia MasłońskieOrły Kusięta
Unia Masłońskie   Orły Kusięta
2018-06-24, 18:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27
Lot Konopiska - Warta Myszków
Unia Masłońskie - Orły Kusięta
Lelovia Lelów - Grom Poczesna
Ajaks Częstochowa - MKS II Myszków

Logowanie

Statystyki drużyny

Kalendarium

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

27

06-2018

środa

28

06-2018

czwartek

29

06-2018

piątek

30

06-2018

sobota

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najnowsza galeria

Grom Poczesna - Orły Kusięta
Ładowanie...