GULKS Orły Kusięta - strona oficjalna

Strona klubowa

Treningi

 
Treningi:
 
Seniorzy:
 
Orlik w Olsztynie wtorek 19:00
 
Orlik w Olsztynie czwartek 19:00
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabela ligowa

B-klasa » Częstochowa II
1. Ajaks Częstochowa 29 bz
2. Lot Konopiska 27 bz
3. Unia Masłońskie 19 plus
4. Lelovia Lelów 19 minus
5. KS Kotowice 13 bz
6. Orły Kusięta 12 bz
7. Warta Myszków 8 bz
8. Grom Poczesna 7 bz
9. MKS II Myszków 6 bz

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
Lelovia Lelów 2:3 MKS II Myszków
Ajaks Częstochowa 9:0 KS Kotowice
Lot Konopiska 4:3 Grom Poczesna
Warta Myszków 0:1 Orły Kusięta

Ostatnie spotkanie

Warta MyszkówOrły Kusięta
Warta Myszków 0:1 Orły Kusięta
2017-11-12, 13:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 159, wczoraj: 219
ogółem: 1 215 105

statystyki szczegółowe

Aktualności

Srogie lanie i powtórna kompromitacja

  • autor: Shy~, 2012-07-19 21:17

Ostatni sparing: Junior Szarlejka - Orły Kusięta 12-0
Najbliższy trening: czwartek - 18.30 w Olsztynie. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!

Lista sparingów:

23 VII g.19, Częstochowa:
Salos Częstochowa - Orły Kusięta 5-1 (0-1)
[0-1] Jakub Pluta (as. Łojko)

Orły w składzie: Strzelecki - Nowiński, Wielgus, Kłoda P, Gierczycki - Bińczyk, Kłoda R, Kurzyński, Szyduk, Łojko - Pluta + Nabiałek, Skalec, zaw. testowany, Brąk.

26 VII g.1830, Olsztyn:
Orły Kusięta - Meblodrew 1-2 (0-0)
[1-2] Zbigniew Palus (as. Skalec)

Orły w składzie: Strzelecki(46' Nabiałek) - Nowiński, zaw. testowany I, Kłoda P, Łuszczyński - Bińczyk, Kłoda R, zaw. testowany II, Szyduk - Pluta, Brąk + Skalec, Łojko, Pabiś, Palus.

29 VII g.16, Dąbrowa Zielona:
Dąbrowianka Dąbrowa ZIelona - Orły Kusięta 2-1 (0-0)
[1-2] Michał Kurzyński (as. Szyduk)


Orły w składzie: Nabiałek - Skalec, Łuszczyński, Kłoda P, Łojko - Pabiś, Kłoda R, Miedziński, Szyduk - Kurzyński, Brąk + Palus.

1 VIII g.18, Częstochowa:
Błękitni Aniołów - Orły Kusięta 2-5 (0-2)
[0-1] samobójczy
[0-2] Jakub Pluta (as. Szyduk)
[0-3] Robert Kłoda (as. Kurzyński)
[1-4] Michał Kurzyński (as. Szyduk)
[2-5] Jakub Pluta (as. Szyduk)


Orły w składzie: Strzelecki - Skalec, Nowiński, Kłoda P, Łuszczyński - Szyduk, Kłoda R, Miedziński, Łojko - Kurzyński, Brąk + Pluta, Palus, Pabiś.

4 VIII g.17, Borowno:
Grom Cykarzew - Orły Kusięta 3-5 (2-3)
[0-1] Jakub Pluta (as. Szyduk)
[0-2] Marek Szyduk (as. Kłoda R.)
[2-3] Michał Kurzyński
[3-4] Michał Kurzyński
[3-5] Igor Brąk (as. Górecki)


Orły w składzie: Strzelecki - Palus, Nowiński, Kłoda P, Łuszczyński - Szyduk, Kłoda R, Miedziński, Łojko - Pluta, Kurzyński + Nabiałek, Brąk, Górecki, Skalec, Pabiś.

8 VIII g.18, Starcza:
Czarni Starcza - Orły Kusięta 6-0 (2-0)

14 VIII, Kalej:
Junior Szarlejka - Orły Kusięta 12-0 (7-0)

 


  • Komentarzy [2]
  • czytano: [1273]
 

autor: ~eyesin 2012-07-21 22:35:23

avatar W poniedziałek sparing na sztucznym na Rakowie? Dajcie cynk gdzie - postaram się być.


autor: ~anonim 2012-07-22 08:29:31

avatar tak


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Orły KusiętaLot Konopiska
Orły Kusięta   Lot Konopiska
2018-03-18, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 13
Orły Kusięta - Lot Konopiska
Grom Poczesna - Ajaks Częstochowa
KS Kotowice - Lelovia Lelów
MKS II Myszków - Unia Masłońskie

Logowanie

Statystyki drużyny

Kalendarium

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

26

01-2018

piątek

27

01-2018

sobota

28

01-2018

niedziela

29

01-2018

pon.

30

01-2018

wtorek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najnowsza galeria

Grom Poczesna - Orły Kusięta
Ładowanie...