statystyki szczeg馧owe

Aktualno軼i

Or造 lepsze na wodzie. Wreszcie zwyci瘰two!

• autor: Shy~, 2012-10-27 17:25

Or造 Kusi皻a przerwa造 fataln seri 9 meczów bez zwyci瘰twa i w XII kolejce spotka pewnie pokona造 Piasta Przyrów a 4-0. Mecz by rozgrywany w anormalnych warunkach, boisko w Olsztynie, w niektórych miejscach przypomina這 bardziej basen, ni plac do gry w pi趾. Jednak dla obu dru篡n warunki by造 identyczne. Or造 do meczu przyst徙i造 mocno os豉bione; bez chorych Wielgusa i Roberta K這dy oraz pauzuj帷ego za ó速e kartki kapitana zespo逝 Mateusza Nowi雟kiego. Zabrak這 równie Miedzi雟kiego oraz υjko. Zmiennicy poradzili sobie jednak znakomicie, odnosz帷 najwy窺ze zwyci瘰two w historii A-klasowych wyst瘼ów.

Sobotni mecz 鈍ietnie si u這篡 dla gospodarzy, którzy ju po kilku minutach prowadzili 1-0. Do鈔odkowanie z rzutu ro積ego Szyduka wykorzysta Kurzy雟ki, który strza貫m g這w otworzy wynik spotkania. Mimo wszystko to Piast d逝瞠j utrzymywa si przy pi販e i cz窷ciej go軼i na naszej po這wie. Or造 skupi造 si na grze z kontry i ju chwil pó幡iej powinno by 2-0, lecz w sytuacji sam na sam pojedynek z Denisem Zi瑿 wygra golkiper Przyrowa. Nie min窸o par minut i kopia sytuacji z przed chwili, 鈍ietne prostopad貫 podanie otrzymuje Zi瑿a i tym razem pewnie umieszcza pi趾 w siatce, rehabilituj帷 si za wcze郾iejsze pud這.
Po przerwie to go軼ie powinni zdoby gola kontaktowego, lecz po strzale zza pola karnego i rykoszecie po ciele 安ierczka pi趾a zmierza豉 do pustej bramki, lecz stan窸a w ka逝篡 tu przed lini bramkow a tam zd捫y dopa嗆 do niej Strzelecki i uchroni Or造 przed utrat bramki. Szcz窷cie tego dnia sprzyja這 Kusi皻om. Trzecia bramka to szybko rozegrany rzut wolny na wysoko軼i 鈔odka boiska i przerzut na skrzyd這 do szar簑j帷ego tam K這dy, a ten wpad w pole karne i pewnie zdoby swojego pierwszego gola w barwach Orów. Czwarta bramka by豉 okras tego meczu. Po szybkiej i sk豉dnej akcji pi瘯n bramk zza pola karnego zdoby Kurzy雟ki, ustalaj帷 wynik spotkania. Pod koniec zawodów s璠zia wyrzuci z boiska gracza go軼i za obra幢iwe teksty skierowane pod jego adresem.
Zwyci瘰two nad wy瞠j notowanymi go嗆mi pozwoli Or這m opu軼i ostatnie miejsce w tabeli. Awansowali鄉y na 12 miejsce, lecz przed nami trzy arcytrudne pojedynki. W niedzielne popo逝dnie zmierzymy si z P這mieniem Cz瘰tochowa, a w nast瘼nych kolejkach z Olimpi oraz rezerwami Skry.

Or造 Kusi皻a - Piast Przyrów 4-0 (2-0)
[1-0] Kurzy雟ki Micha (g這w, as. Szyduk)
[2-0] Zi瑿a Denis (as. Szyduk)
[3-0] K這da Patryk (as. Szyduk)
[4-0] Kurzy雟ki Micha (as. Zi瑿a)

Or造 w sk豉dzie: Strzelecki - K這da P., Jaksender, 安ierczek, ㄆszczy雟ki - Bi鎍zyk(70' Br彗), Pabi, Zi瑿a, Szyduk, Pluta - Kurzy雟ki.

S璠ziowali: D帳rowski J, Wolak, Sosnowski.