statystyki szczegółowe

Aktualności

7. miejsce Orłów w eXtreme astar cup 2013

• autor: Shy~, 2013-01-16 14:58

Początek roku i przerwa pomiędzy rozgrywkami ligowymi obfituje w różnego rodzaju  turnieje halowe. Jednym z takich turniejów jest rozgrywany na dobrze znanej nam hali w Olsztynie 'eXtreme astar cup 2013', w którym to udział wziął zespół Orły Kusięta.

eXtreme astar cup 2013

Dwie pierwsze kolejki 'eXtreme astar cup 2013' zostały rozegrane 4 stycznia br. Już na inaugurację Orły musiały zmierzyć się z mistrzem ligi zakładowej ZC Michaś. Po zaciętym i pełnym dramaturgii spotkaniu to 'Cukiernicy' cieszyli się z wygranej, zdobywając zwycięską bramkę na 10 sekund przed końcem meczu.

ZC Michaś - Orły Kusięta 1-0 (0-0)
Orły w składzie: Nabiałek - Nowiński, Jaksender, Zięba, Śpiewak + Brzeźniak, Pluta, Miedziński, Łuszczyński.

Skrót meczu ZC Michaś - Orły Kusięta

W drugim meczu z udziałem Orłów szczęście znów było po stronie rywali. Przyjaciele Żubra po wyrównanym spotkaniu pokonali nasz zespół w stosunku 1-0.

Orły Kusięta - Przyjaciele Żubra 0-1 (0-1)

Skrót meczu Przyjaciele Żubra - Orły Kusięta

11 stycznia rozegrano kolejne dwie rundy turnieju. W trzecim meczu Orły doznały trzeciej porażki. Mimo, iż prowadziliśmy z Drog Budem 1-0 po bramce Marka Szyduka, to mecz zakończył się zwycięstwem 'Drogowców'  3-1.

Drog Bud - Orły Kusięta 3-1 (2-1)
Orły w składzie: Nabiałek - Jaksender, Nowiński, Pluta, Wielgus + Szyduk.

Skrót meczu Drog Bud - Orły Kusięta

Dopiero czwarta kolejka rozgrywek przyniosła Orłom upragnioną wygraną. Po zaciętym boju minimalne zwycięstwo Orłom zapewnił Marek Wielgus, a Kusięta pokonały najsłabszych w tabeli Chłopców z Ferajny.

Orły Kusięta - Chłopcy z Ferajny 1-0 (0-0)

Skrót meczu Orły Kusięta - Chłopcy z Ferajny

W V kolejce turniejowej zmierzyliśmy się z mającą na koncie tyle samo punktów drużyną Meblodrewu. Początek meczu należał właśnie do nich, lecz to Orły wyszły na prowadzenie po szybkiej kontrze. Podrażniony Meblodrew rzucił się do ataku i w przeciągu kilku minut z wyniku 1-0 zrobiło się 1-3. Po przerwie nasz zespół doprowadził do remisu po dwóch kolejnych bramkach Szyduka, lecz znów Meblodrew szybko odpowiedział, zdobywając 4 bramki. W ostatniej akcji spotkania rozmiary porażki zmniejszył Miedziński i mecz zakończył się porażka Orłów 4-7.

Orły Kusięta - Meblodrew 4-7 (1-3)
Orły w składzie: Nabiałek - Kłoda P, Nowiński, Wielgus, Szyduk + Łuszczyński, Jaksender, Miedziński, Pluta.

Skrót meczu Orły Kusięta - Meblodrew

W 7 kolejce po zaciętym spotkaniu Tadex zremisował z Orłami Kusięta 1-1. Jedyną bramkę dla Orłów zdobył Marek Wielgus, była to jego druga bramka w turnieju.

Tadex - Orły Kusięta 1-1 (1-0)
Orły w składzie: Nabiałek - Kłoda P, Nowiński, Wielgus, Szyduk + Miedziński.

Skrót meczu Tadex - Orły Kusięta

8 kolejka turnieju przyniosła drugą wygraną Orłów. Mimo iż Jędryka prowadziła 1-0, to Orły w ciągu minuty zdobyły dwie bramki i zainkasowały 3 punkty. Bramki zdobyli Marek Szyduk a zwycięski gol był trafieniem samobójczym.

Orły Kusięta - Jędryka 2-1 (2-1)

Skrót meczu Orły Kusięta - Jędryka

W ostatnim meczu turniejowym Orły Kusięta uległy zwycięzcom tunieju 'eXteme astar cup 2013' zespołowi Wiśnia Team 0-2.

Wiśnia Team - Orły Kusięta 2-0

Orły w składzie: Nabiałek - Jaksender, Nowiński, Wielgus, Łuszczyński.