Lepsi i lepsiejsi w gminie Olsztyn? [AKTUALIZACJA]

• autor: MW, 2013-04-20 11:01

W rozwinięciu prezentujemy Państwu treść maila członka zarządu i zawodnika naszego zespołu Marka Wilegusa, który wystosował pismo do redakcji strony internetowej Gminy Olsztyn (www.olsztyn-jurajski.pl) na temat notorycznego pomijania informacji o zespole z Kusiąt i faworyzowaniu Sokoła w zamieszczaniu aktualności piłkarskich. Przypomnijmy, iż oba gminne kluby występują w tej samej klasie rozgrywkowej.

"Szanowni Państwo, szanowna Redakcjo,

Nawiązując do informacji zamieszczonej w oficjalnym serwisie internetowym Urzędu Gminy Olsztyn, link do informacji: http://www.olsztyn-jurajski.pl/aktualnosci/1110 uprzejmie informuję, że uczestnictwo w rozgrywkach piłkarskiej A klasy okręgowej, jest reprezentowane przez dwie drużyny. Są to: Sokół Olsztyn oraz Orły Kusięta.
Tym samym zadaję pytanie: Dlaczego informacje sportowe z kategorii "piłka nożna", dotyczą w znakomitej większości klubu z Olsztyna? Szanując olsztyński team sportowy za ich dłuższą działalność oraz wyższą pozycję w ligowej tabeli, apeluję o nie zapominanie o ambitnej działalności piłkarzy z Kusiąt.
Obiektywnie spoglądając, każdej z tych drużyn należy zapewnić jednobrzmiące zainteresowanie ze strony Naszej Gminy. Tym większe może mieć to znaczenie dla mniej doświadczonego klubu z Kusiąt. Proszę również nie zapominać faktu krótszej działalności sportowej "Orłów", które mimo wszystko reprezentują gminę na A klasowej arenie sportowej nie tylko Naszej Gminy, ale również i powiatu (a także województwa). Podpowiadając, jest to ta sama klasa rozgrywek, w której uczestniczy dotychczas faworyzowany medialnie przez Państwa "Sokół" Olsztyn. Podkreślony przeze mnie wyraz, uznaję jako zaistniała przeszłość nie mająca negatywnego kontrastu zainteresowania klubami piłkarskimi w gminie. Wierzę, iż uwaga sportowa przyciągnie wzrok Gminy nie tylko na piłkarzy z Olsztyna.
Z wyrazami szacunku,
MW"

AKTUALIZACJA:
Po ukazaniu się tegoż artykułu na naszej stronie internetowej, redakcja serwisu Gminy Olsztyn usunęła ów informację, o której mowa w mailu.

autor: ~anonim 2013-04-20 13:37:08

avatar a moze chocby dlatego ze nie ma zadnego opisu meczow. zazwyczaj jest tak ze po wejsci w newsy jest podany tylko strzelec bramki i skład wiec sie pytam z czym do ludzi?

autor: ~ciekawy 2013-04-20 21:29:07

avatar a o czym pisać? O tym, że zapomnieliście złożyć wniosku o dofinansowanie? A może o sukcesach Waszych drużyn młodzieżowych? hmmm

autor: eyesin 2013-04-21 02:18:02

Profil eyesin w Futbolowo "wiec sie pytam z czym do ludzi?"
To ja kulturalnie odpowiem:
Strona internetowa Naszego Klubu powstała z myślą ułatwienia funkcjonowania i organizacji Naszego Klubu, zatem słusznie zauważono, że znajdziemy tam "strzelców bramek i skład". Ja osobiście uważam, iż dużo więcej.

autor: eyesin 2013-04-21 02:18:24

Profil eyesin w Futbolowo Traktując internetowy serwis gminy Olsztyn jako oficjalny, domaga się OBIEKTYWNEGO ukazywania informacji. W przypadku, gdy tak nie jest, odpowiedzialność ponosi autor artykułu a także redaktor, A NIE strona sportowa "Orłów", organizująca JEDYNIE sprawy klubowe, A NIE gminne.
Zatem warto skorzystać z zakładki „KONTAKT”, by wykonać gest, po którym zostaną udzielone informacje, pomagające w OBIEKTYWNEJ konstrukcji artykułów.
Więc właściwe jest stwierdzenie "pomijania zespołu z Kusiąt i faworyzowaniu Sokoła".

autor: ~Shy~ 2013-04-21 13:05:36

avatar nie ma opisów meczów?! Dobry żart... Zalecam kupno okularów i przejrzenie archiwum wiadomości.

autor: ~anonim 2013-04-25 18:03:39

avatar ale wy macie schizy! Może jeszcze napiszcie, że ten albo inny "lubi" Sokół na FB a Orły nie..zajmijcie się graniem w piłkę, a nie spiskowymi teoriami dziejów. Bo do tej pory było to śmieszne, teraz robi się żenujące

autor: ~admin Sokoła 2013-04-29 23:14:18

avatar Jutro będziecie mieli artykuł o Orłach na stronie gminy.. i jak macie jakiegoś ciekawego newsa na gminę, to ślijcie następnym razem go do mnie, a nie odwalacie jakieś chore akcje z listami. Po takich numerach w oczach ludzi tracą oba kluby!!