18.kolejka: Zapowiedź

• autor: damiiiiian, 2009-05-14 18:30
LigaNiedzielne popołudnie dla kibiców piłki nożnej z Kusiąt i Myszkowa zapowiada się bardzo interesująco. Zajmujące 3 miejsce Orły podejmą na "własnym" obiekcie ostatnią i nieobliczalną w tabeli Wartę. Przed nami kolejne znakomicie zapowiadające się spotkanie!

Po nieudanym początku runy piłkarze Warty zadziwiają każdego kto interesuje się częstochowską "B" Klasą. W ostatnich meczach goście niedzielnego pojedynku potrafili pokonać na wyjeździe w tedy liderujące Wilki, gdzie następnie (czyli tydzień i dwa tygodnie temu ) ulegli Dąbrowiance i Orłowi Przybynów. Zawodnicy z Myszkowa "poczuli drugi oddech" po zatrudnieniu nowego szkoleniowca, który odpowiednio poukładał zespół. Najlepszym strzelcem drużyny jest Mućka Wojciech, zdobywca 4 goli.
Porównując jeszcze bramki strzelone i stracone przez obie ekipy to o niebo lepiej prezentuje się drużyna gospodarzy. Przy 50 strzelonych bramkach (najwięcej w lidze) 24 zostały stracone (4 wynik). Nie można powiedzieć że drużyna z Kusiąt grzeszy skutecznością. Nieco gorzej mają się statystyki gości. 16 strzelonych i 63 stracone to odpowiednio najmniej strzelonych i najwięcej straconych bramek w naszej "B"-undeslidze.
Jesienny mecz w Myszkowie pokazał bezradność gospodarzy i musieli uznać wyższość naszego zespołu, którzy wygrali aż 0:7. Bramki zdobyli wówczas Kucharski Dawid, dwukrotnie Kozieł Wojciech, Zaręba Marcin, Nowiński Mateusz, Kowalik Łukasz i ponownie Nowiński Mateusz.
Gospodarze za wszelką cenę chcą awansować do "A" Klasy i w niedzielnym meczu nie będą mogli pozwolić sobie na jakąkolwiek stratę punktową. Goście również mają wyznaczone cele na drugą część rundy więc na pewno zagrają na 100% swoich możliwości. Miejmy nadzieję, że zawodnicy dadzą z siebie wszystko i nie zawiodą swoich kibiców. Zawody poprowadzi pan Marcin Tomalski. Jego asystentami będą Cybulski Michał i Kowalczyk Robert. Zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie, które rozpocznie się o 17.00.

Przewidywalny skład Orłów na mecz z Wartą-Callidą:
Mariusz Nabiałek - Mateusz Nowiński, Marek Wielgus, Arkadiusz Wolak, Zaręba Marcin - Kamil Sprawka, Damian Jaksender, Adrian Pala, Piotr Łuszczyński - Norbert Śpiewak, Marek Szyduk

Gryf Pińczyce - Mała Panew Cynków
Czarni Starcza - Unia Masłońskie
Orły Kusięta - Warta - Callida Myszków
Orzeł Przybynów - LZS Goleniowy
Dąbrowianka Dąbr. Z. - Jurajskie Wilki

autor: ~donhowardo 2009-05-15 11:15:02

avatar  dopisz że będzie darmowe piwo;] :D... to miejsca na stadionie braknie:D