Druga porażka w drugim meczu

• autor: Damiiiiian, 2009-08-23 19:55
LigaSENIORZY - A-KLASA gr.II: Orły Kusięta - Warta Mstów 1-4 (0-1)

Relacja z meczu w rozwinięciu newsa.
W niedzielę 23.08 seniorzy Orłów rozegrali kolejną, już II kolejkę spotkań o mistrzostwo kl.”A”. Nasi piłkarze zmierzyli się ze spadkowiczem kl.”O”, drużyną „Warty” Mstów. Po wysokim zwycięstwie w Przyrowie podopieczni trenera Przemysława Jury stawiani byli w roli faworytów spotkania.
Mecz ułożył się bardzo dobrze dla gości. Już w 15 minucie meczu Kowalik faulował w polu karnym i sędzia główny podyktował rzut karny, który pewnym strzałem na bramkę zamienił zawodnik "Warty". Szybko strzelona bramka chyba troszkę uśpiła „Warciarzy”, gdyż do końca I połowy gra była dość chaotyczna. Nasz zespół również momentami przeprowadzał groźne akcje. Około 20 minuty pięknym strzałem w długi róg bramki popisał się Marek Szyduk, niestety piłka wylądowała na słupku. Chwilę później po mocnym wstrzeleniu piłki przez Mateusza Nowińskiego, z najbliższej odległości nie trafił Wojciech Kozieł. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla Warty.
Początek drugiej połowy meczu to kilka ciekawych akcji Warty. Po jednej z nich sędzia podyktował rzut wolny z odległości ok.20 metrów. Do piłki podszedł zawodnik gości i technicznym strzałem umieścił piłkę w bramce. Nie minął kwadrans, a po kontrze napastnik Warty przelobował Nabiałka, strzelając bramkę na 3:0. Wysokie prowadzenie Warty podrażniło naszych piłkarzy, którzy dążyli do strzelenia choćby bramki honorowej. W 70 minucie sztuka ta udała się Norbertowi Śpiewakowi po strzale z 20m. Warte odnotowania jest to, że Norbert strzelił pierwszą bramkę na boiskach "A"-klasowych dla naszej drużyny. Po tej bramce nasza drużyna troszkę się przebudziła. Jednak groźne strzały Szyduka (piłka trafiła w poprzeczkę) i Kucharskiego nie zmieniły rezultatu. Wynik meczu na 4:1 ustalił pomocnik gości pięknym strzałem z odległości ok.25m. Liczni kibice, którzy przyjechali dopingować Wartę mogli cieszyć się z kolejnego wysokiego zwycięstwa swojej drużyny.
Po tej wygranej Warta pozostała wiceliderem kl.”A”. Na pierwszym miejscu nadal jest „Olimpia” Huta Stara, która wygrała u siebie 4-0 z „Częstochówką”. Zaś nasza drużyna spadał o jedno miesce niżej, ponieważ pierwsze punkty zdobyła drużyna z Przyrowa.

Reszta informacji o meczu znajduje się w linku powyżej.

Źródło: www.warta-mstow.pl

autor: ~anonim 2009-08-23 20:04:23

bedzie lepiej!!!!

autor: ~anonim 2009-08-23 20:10:17