Ważne zwycięstwo z Częstochówką, Juniorzy jak zwykle

• autor: Shy~, 2009-10-03 19:22
LigaPo trzech meczach, w których nie zdobyliśmy nawet punktu przyszedł czas na mecz z KS Częstochówką, w którym to udało nam się wywieźć z Rocha cenne 3 pkt. Było to dopiero 2 zwycięstwo Orłów w sezonie, lecz pozwoliło Nam odskoczyć w tabeli od dwóch najsłabszych drużyn (Polonia, Alkas).
W wyjściowej jedenastce zaszło kilka zmian; chorego Kowalika na lewej obronie zastąpił Knapik, po kontuzji do składu wrócił Adrian Pala, szansę dostał też Damian Jaksender, a w ataku znów mogliśmy skorzystać z Norberta Śpiewaka.
Orły zagrały mecz w takiej oto '11':
Pękla - Nowiński, Wielgus, Wolak(90' Palus), Knapik(75' Całus) - Jaksender(60' Kozieł), Pala, Łuszczyński, Szyduk - Zaręba(88' Skalec), Śpiewak.
KS Częstochówka: Liberda - Borowski, Wojtala, Janecki, Jędryczkowski - Cianciara, Bieniek(50' Piątkowski), Rak(70' Rosa), Struski(50' Żurawski), Cianciara (70' Szczęśniak) - MichalskiŻółta kartka, Cegieła.
Arbitrami spotkania byli: Bator, Kowal i Dąbrowski.

Mecz pomiędzy Częstochówką a Orłami stał na niskim poziomie, gospodarze nie mieli żadnego sposobu, aby zagrozić umiejętnie broniącym się Orłom, którzy raz za razem groźnie kontraatakowali. W ok. 30 minucie pada pierwsza bramka, po błędzie obrońcy piłkę przejął Śpiewak, minął dwójkę defensorów i umieścił piłkę w bramce.
Do przerwy nic się nie zmieniło, choć Częstochówka stworzyła kilka groźnych sytuacji.
W 48 minucie było już 0-2, od bramki dalekim wykopem rozpoczął Pękla, a nieudaną pułapkę offsajdową zastawili obrońcy gospodarzy i Śpiewak w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi KS-u.
Trzecia bramka była skutkiem straty zawodnika Parkitki w środku pola, piłkę wywalczył Łuszczyński i popisał się indywidualnym rajdem pokonując golkipera rywali. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie, choć jedni jak i drudzy mieli szansę by poprawić swoją zdobycz bramkową.

Zwycięstwo z Częstochówką było pierwszym zwycięstwem Orłów w meczu wyjazdowym w A-klasie, było również meczem, w którym to Nasz bramkarz zachował czyste konto przez  pełne 90 minut meczu.

KS Częstochówka - Orły Kusięta 0-3 (0-1)
[0-1] Śpiewak
[0-2] Śpiewak (as. Pękla)
[0-3] Łuszczyński
____________________________________
Juniorzy Młodsi po raz 9 musieli uznać wyższość rywali. W Choroniu przegrali z Polonią Poraj 1-6.
Do przerwy gospodarze prowadzili 2-1. Bramka dla Orłów to samobójcze trafienie zawodnika Polonii.

Polonia Poraj - Orły Kusięta 6-1 (2-1)
[2-1] samobójczy (as. Jaksender)

autor: ~WYŚMIEWCA 2009-10-05 15:17:10

avatar

ŁAŁ ALE SUKCES, TO CO TERAZ IDZIECIE NA AWANS CHYBA HAHAHAHAHA, A JUNIORZY TO KPINA, DZIWIE SIE IM ZE JESZCZE SAMI NIE ZREZYGNOWALI

autor: Dezo2308 2009-10-05 20:22:21

Profil Dezo2308 w Futbolowo Chłopie ty idź się leczyć bo masz coś z głową. Młodzi się uczą niestety dla ciebie taka czynność jest zbyt trudna do zrozumienia. Nic tylko pożałować twojej osoby

autor: ~... 2009-10-05 21:37:06

avatar dezo  czemu dajesz się sprowokować ... eh  pozdro WYŚMIEWCA

autor: ~eyesin 2009-10-05 23:21:34

avatar Wiesz WYŚMIEWCA.. a ja Cię polubiłem!Poważnie.Twoje wypowiedzi nadają charakter wielu newsów..Przy Tobie chyba każdy gubi kompleksy, bo ciężko bardziej je okazywać niż Ty. Tutaj szacun, bo jesteś niedogoniony. Możemy przegrywać nawet te najłatwiejsze mecze.. Fenx! Lubisz prowokować, ale nie w tym sedno mojej wypowiedzi. Jeszcze nie raz będziesz bulwersował.Mimo to życzył bym Ci, żebyś nie był pedałem i się nie wypowiadał jednak na forum piłkarskim. Wtedy będzie smutniej, nie ukrywam. Ogólnie wiemy kto wypowiada się.. Ciebie nie znamy raczej.. Może nie jesteś pedałem? Wszakże przepraszam.Super chociaż ze jesteś anonimowy! Domyślam się ze w przeciwnym razie niejeden pokusił by się o bezpośrednia wymianę poglądów z Tobą. Ja tym bardziej, bo lubię pilkę i nie tylko..Terminarz pewnie znasz i nie musisz oplacać internetu w listopadzie. Bo wtedy kończy się liga.Mamy nadzieje ze sparingi będą. Cieszysz się? No powiedz, cieszysz się? dobrze?Chciałbym żebyś odpisał! Pewnie i tak nie spełniasz wszystkich zachcianek chłopaków. Nie mylę się?A Ty tylko piszesz, gdy ktoś się spina.. Żeby się spiąć, najpierw trzeba się wypiąć, dlatego działasz widzę.Ty wiesz co to awans! Gratuluję, my się póki co nigdzie nie wybieramy..heh.. na darmo Twoje próby towarzyszenia nam.Hola!

autor: ~realista 2009-10-06 07:30:07

avatar Nie karmić trolla! ;-) Na pewno chwali się jak to burzy sielankę na naszej stronie.. Żal. Gość myśli.. Aaaa sorka przecież nie myśli. Na pewno nie głową. Nie reagujcie na te wypociny..

autor: ~anonim 2009-10-08 16:20:13

avatar w meczu z Siedlecm pokażcie ze potraficie grac w piłkę i urwijcie punkty obecnemu liderowi!!!myśle że stać was na to

autor: ~mlody97124 2009-10-16 07:45:17

avatar WYŚMIEWCA nie wiem czemu ty sie dziwisz ale my gramy dopiero pierwszy sezon i wiadomo ze bedziemy przegrywac dopiero mamy zamiar wziac sie za siebie ostro cwiczyc i wyniki same przyjda!!!

autor: ~mlody97124 2009-10-16 07:51:29