Nowa data walnego zebrania oraz garść informacji

• autor: Shy~, 2013-06-05 12:06

Nie 6 czerwca, jak wcześniej informowaliśmy a 13 czerwca o godzinie 18:15 w Zespole Szkół w Kusiętach odbędzie się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze członków klubu GULKS Orły Kusięta.

W poniższym artykule zamieszczamy pełną treść ogłoszenia, druk Deklaracji Członkowskiej oraz zaproszenie na szkolenie z programu "Młodzież w działaniu"

Ogłoszenie dotyczące walnego zebrania:

Druki Deklaracji członkowskich:

Deklaracja członkowska - [KLIK]
Deklaracja członkowska dla osoby niepełnoletniej - [KLIK]

Zaproszenie na szkolenie z Programu "Młodzież w działaniu":

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w bezpłatnym szkoleniu z pozyskiwania funduszy i pisania wniosków o dofinansowanie w ramach programu „Młodzież w działaniu”.
Szkolenie odbędzie się w dniach 10-11 czerwca 2013 roku (poniedziałek, wtorek), w Hotelu Skalite, mieszczącym przy ulicy Krokusów 4 w Szczyrku.
Szkolenie rozpocznie się 10 czerwca o godzinie 12.00 i zakończy dnia następnego o godzinie 16.00.
Wszystkim uczestnikom szkolenia zapewniamy nocleg oraz wyżywienie, dojazd do obiektu we własnym zakresie. Więcej informacji na temat lokalizacji obiektu znajdą Państwo pod adresem: www.hotelskalite.pl.
Program "Młodzież w działaniu” to inicjatywa Unii Europejskiej, która pozwala uzyskać dofinansowanie na realizację projektów młodzieżowych, czyli takich, które tworzone są dla młodzieży, ale i przez samą młodzież. Dzięki niemu młodzi ludzie w wieku 13 – 30 lat mogą realizować swoje pasje, rozwijać umiejętności i zdobywać nowe doświadczenia w różnych dziedzinach.
Tematyka projektów jest całkowicie dowolna. Najważniejszy jest pomysł. Dzięki środkom z programu udało się zrealizować projekty artystyczne – muzyczne, graficzne, taneczne i sportowe, ale także ekologiczne, społeczne, informatyczne czy podejmujące tematykę nowych technologii.
Więcej informacji o programie „Młodzież w działaniu” znajdą Państwo na stronie internetowej Programu-www.mlodziez.org.pl.
Zapraszamy nie tylko wszystkich młodych ludzi (uczniów, przedstawicieli grup nieformalnych młodzieży), ale także osoby zaangażowane w pracę z młodzieżą (nauczycieli, pedagogów, pracowników domów/ośrodków kultury, bibliotekarzy) oraz osoby działające w stowarzyszeniach i fundacjach. Liczymy też na udział  wszystkich tych, którzy chcą rozwijać swoje pasje i mają pomysł na działanie.

Szkolenie pozwoli dowiedzieć się między innymi:

• jakie są cele i priorytety programu, jak program działa,
• kto może uzyskać dofinansowanie,
• jak napisać wniosek,
• skąd czerpać pomysły,
• w jaki sposób realizować młodzieżowe wymiany międzynarodowe i projekty lokalne.