Transfery do ORŁÓW

• autor: T0m3k169, 2014-08-17 13:52

Miło nam poinformować, że klub pozyskał dwa nowe nabytki do kadry naszego zespołu. Nowymi zawodnikami Orłów zostali:

Rakowski Łukasz rocznik 1992 . Łukasz w poprzednim sezonie był regularnym zmiennikiem kolegów Sparty Siedlec Duży – Gniazdów – lidera kl „B” Najczęściej występował jako lewy skrzydłowy. Z pierwszych treningów możemy zauważyć, że Rakowski dysponuje dużą szybkością i dynamiką, którą liczymy, że wykorzysta w meczach o stawkę.

Górnik Piotr rocznik 1992. Piotrek również trafił do Orłów ze Sparty Siedlec Duży. W kadrze Siedlca występował również jako zmiennik dla linii defensywy. Pierwsze obserwacje wskazują, że Piotrek solidnie podchodzi do wykonywanych zadań na treningach.

Łukasz jak i Piotrek trafili do Kusiąt na zasadzie transferów definitywnych. Po wspólnej decyzji zarządu klubu i trenera. W rozmowie naszego szkoleniowca z zawodnikami dowiedzieliśmy się, że podstawową decyzją o przejściu do Kusiąt jest pozytywna atmosfera panująca w klubie oraz nazwisko trenera Synoradzkiego. Piotrek miał okazję trenować wcześniej pod okiem Sebastiana w Victorii Częstochowa. Dla Orłów, jest to dobry znak budowania pozytywnej opinii o drużynie, pokazując to wcześniej zdobytym pucharem Fair Play. Nawiązując do spraw transferowych, należy zwrócić również uwagę, że z klubu nie odszedł żaden zawodnik. W związku z tym zwiększa się rywalizacja o miejsce, co z pewnością poprawi jakość gry. Nowi zawodnicy będą gotowi do gry na II kolejkę rozgrywek klasy „B” Łukaszowi i Piotrkowi życzymy samych sukcesów w barwach Orłów. Powodzenia !!!

autor: ~anonim 2014-08-20 23:31:41

avatar Zobaczymy jak się pokażą w Orłach.