GULKS Orły Kusięta - strona oficjalna

Strona klubowa

Treningi

 
Treningi:
 
Seniorzy:
 
Orlik w Olsztynie wtorek 19:00
 
Orlik w Olsztynie czwartek 19:00
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabela ligowa

B-klasa » Częstochowa II
1. Ajaks Częstochowa 29 bz
2. Lot Konopiska 27 bz
3. Unia Masłońskie 19 plus
4. Lelovia Lelów 19 minus
5. KS Kotowice 13 bz
6. Orły Kusięta 12 bz
7. Warta Myszków 8 bz
8. Grom Poczesna 7 bz
9. MKS II Myszków 6 bz

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
Lelovia Lelów 2:3 MKS II Myszków
Ajaks Częstochowa 9:0 KS Kotowice
Lot Konopiska 4:3 Grom Poczesna
Warta Myszków 0:1 Orły Kusięta

Ostatnie spotkanie

Warta MyszkówOrły Kusięta
Warta Myszków 0:1 Orły Kusięta
2017-11-12, 13:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 170, wczoraj: 183
ogółem: 1 225 516

statystyki szczegółowe

Aktualności

Zapowiedź: Orły Kusięta - Sokół II Olsztyn

  • autor: damiiiiian, 2014-10-15 18:52
Pierwsze w tym sezonie Derby Gminy Olsztyn rozegrane zostaną w sobotę, kiedy to Orły Kusięta podejmą Sokół II Olsztyn na boisku w Kusiętach przy ulicy Komornickiej. Pięć punktów dzieli lidera z Kusiąt od szóstego w tabeli Olsztyna. Trener Orłów, Sebastian Synoradzki, liczy na powtórzenie meczu sprzed dwóch tygodni, gdzie Orły wygrały z Jurą Niegową 3:1 po bardzo dobrej grze.

Mecze między Sokołem, a Orłami od zawsze należą do najważniejszych pojedynków sezonu i przyciągają wielką uwagę kibiców. Sokół jest w dobrej formie wygrywając 3 z ich 4 ostatnich meczów, między innymi u siebie 1:0 z Gromem Poczesna w 7. kolejce oraz na wyjeździe 2:1 z Wartą-Callidą Myszków w 6. kolejce.

Kibice z Kusiąt również nie mogą narzekać na formę swoich ulubieńców. Orły kontynuują serię 6 wygranych meczów z rzędu, wliczając w to mecze m.in. z Polonią II Poraj i Jurą Niegowa. Zapewne Orły będą musiały sobie poradzić z bardzo doświadczonymi zawodnikami, jak i dużą grupą młodzieży Sokoła, który strzelił do tej pory już 18 bramek w tym sezonie B-klasy. Warto zauważyć odważne stawianie na młodzież przez trenera Dariusz Góreckiego. Z całą pewnością można stwierdzić, że cała obrona Orłów będzie miała ręce pełne roboty. Z drugiej strony przyznać trzeba, że defensywa drużyny z Olsztyna również nie będzie miała łatwo, zwłaszcza z szalejącym po boisku Piotrem Czajkowskim.
 
Mecz ten będzie 13 oficjalnym pojedynkiem derbowym w Gminie Olsztyn między Sokołem Olsztyn, a Orłami Kusięta (wliczając w to mecze z rezerwami). Od 2009 roku te zespoły spotykają się nieprzerwanie w rozgrywkach ligowych, jak nie w A-klasie, to ostatnio w B-klasie. Sokół może pochwalić się wręcz imponującym bilansem zwycięstw. Drużyna z Olsztyna wychodziła 9-krotnie zwycięsko z tych pojedynków, przy trzech remisach. Orły na pewno będą walczyć o pierwsze historyczne wygranie Derbów Gminy Olsztyn. Bilans bramkowy 28-8, oczywiście na rzecz Olsztyna.
 
Więcej w rozwinięciu newsa.
 
HISTORIA SPOTKAŃ
Sezon 2007/2008
05.08.2007 "Orły" Kusięta - "Sokół" Olsztyn 2:4 (0:2)   [I Runda Pucharu Polski]
Sezon 2009/2010
15.08.2009 "Sokół" Olsztyn - "Orły" Kusięta 3:0 (2:0)   [1. kolejka A-klasy]
(21') 1:0 Radecki Roman (as. Lampa Damian)
(44') 2:0 samobójcza (Wolak Arkadiusz)
(47') 3:0 Skórka Łukasz
Sokół Olsztyn: Domagała Robert - Bukowski Adam, Radecki Roman, Komendarczyk Łukasz (60' Stępień Piotr), Kała Tomasz - Ceglarz Damian (46' Skórka Łukasz), Pala Łukasz (80' Pluta Marek), Matysiak Hubert, Grojec Norbert (75' Ceglarz Adrian) - Masłoń Przemysław, Lampa Damian
Orły Kusięta: Nabiałek Mariusz - Nowiński Mateusz, Wielgus Marek [C], Wolak Arkadiusz, Łuszczyński Piotr - Całus Łukasz (80' Jacyk Mariusz), Sprawka Kamil (15' Jaksender Damian), Knapik Rafał (60' Zaręba Marcin), Kozieł Wojciech, Szyduk Marek - Śpiewak Norbert
07.11.2009 "Orły" Kusięta - "Sokół" Olsztyn 0:3 (0:1)   [14. kolejka A-klasy]
(..') 0:1 .....
(..') 0:2 .....
(..') 0:3 .....
Orły Kusięta: Rozpendek Dominik - Jaksender Damian, Kępa Janusz, Wielgus Marek [C], Wolak Arkadiusz - Całus Łukasz, Kowalik Łukasz, Kozieł Wojciech (75' Łuszczyński Piotr), Szyduk Marek - Kucharski Dawid, Dobosz Dawid (30' Zaręba Marcin)
Sokół Olsztyn: .....
Sezon 2010/2011
08.08.2010 "Orły" Kusięta - "Sokół" Olsztyn 1:2 (1:1)   [I Runda Pucharu Polski]
(02') 0:1 Żydek Tomasz
(34') 1:1 Kowalik Łukasz
(79') 1:2 Matysiak Hubert (rzut karny)
Orły Kusięta: Nabiałek Mariusz - Nowiński Mateusz, Całus Łukasz, Jaksender Damian (70' Wielgus Marek), Łuszczyński Piotr - Kowalik Łukasz, Galant Konrad [C], Pala Adrian, Szyduk Marek - Skalec Bartosz (10' Palus Zbigniew), Kucharski Dawid
Sokół Olsztyn: Domagała Robert - Bukowski Adam, Radecki Roman, Łaskowski Paweł, Kała Tomasz - Komanderczyk Łukasz, Matysiak Hubert (80' Michalik Adam), Jabłoński Piotr, Skórska Łukasz (46' Woźniak Dawid), Ceglarz Adrian (46' Masłoń Przemysław) - Żydek Tomasz
07.11.2010 "Orły" Kusięta - "Sokół" Olsztyn 0:1 (0:0)   [13. kolejka A-klasy]
(90') 0:1 Grojec Norbert
Orły Kusięta: Nabiałek Mariusz - Nowiński Mateusz, Jaksender Damian, Świerczek Michał, Całus Łukasz - Kowalik Łukasz, Galant Konrad [C], Ołdakowski Kamil (72' Kucharski Dawid), Szyduk Marek (90' Karoński Robert) - Pluta Jakub (65' Idziak Rafał), Łuszczyński Piotr
Sokół Olsztyn: Domagała Robert - Łaskowski Paweł, Dudek Dariusz, Michalik Adam, Kała Tomasz - Komanderczyk Łukasz (65' Grojec Norbert), Masłoń Przemysław, Skórska Łukasz (30' Chaładaj Michał), Jabłoński Piotr (55' Bukowski Adam), Żydek Tomasz - Karoń Sebastian (46' Górecki Dariusz)
18.06.2011 "Sokół" Olsztyn - "Orły" Kusięta 6:0 (5:0)   [26. kolejka A-klasy]
(02') 1:0 Woźniak Dawid
(06') 2:0 Woźniak Dawid
(09') 3:0 Masłoń Przemysław
(27') 4:0 Woźniak Dawid
(39') 5:0 Garkowienko Paweł
(78') 6:0 Dudek Dariusz
Sokół Olsztyn: Domagała Robert - Matysiak Hubert, Jabłoński Piotr, Garkowienko Paweł - Chaładaj Michał, Komendarczyk Łukasz (60' Łaskowski Paweł), Masłoń Przemysław, Żydek Tomasz (60' Bukowski Adam), Grojec Norbert - Karoń Sebastian (70' Dudek Dariusz), Woźniak Dawid (32' Kozieł Dawid)
Orły Kusięta: Nabiałek Mariusz - Nowiński Mateusz, Świerczek Michał, Miedziński Rafał, Karoński Robert - Pluta Jakub (35' Całus Łukasz), Bieś Tomasz (35' Jaksender Damian), Brzeźniak Mateusz (45' Idziak Rafał), Szyduk Marek - Galant Konrad [C], Skalec Bartosz (45' Łuszczyński Piotr)
Sezon 2011/2012
20.08.2011 "Orły" Kusięta - "Sokół" Olsztyn 0:2 (0:0)   [2. kolejka A-klasy]
(86') 0:1 Karoń Sebastian
(90') 0:2 Karoń Sebastian
Orły Kusięta: Strzelecki Jacek - Pluta Jakub, Wielgus Marek (45' Knysak Jakub), Nowiński Mateusz [C], Całus Łukasz - Skalec Bartosz, Pala Adrian, Łuszczyński Piotr, Łojko Wojciech - Pawlik Adrian, Bieś Tomasz
Sokół Olsztyn: Domagała Robert - Garkowienko Paweł, Łaskowski Paweł, Matysiak Hubert (65' Górecki Dariusz), Świątek Marcin - Kała Tomasz, Komendarczyk Łukasz (50' Widziewicz Kamil), Żydek Tomasz (75' Bukowski Adam), Grojec Norbert - Karoń Sebastian, Woźniak Dawid (50' Kawecki Mateusz)
24.03.2012 "Sokół" Olsztyn - "Orły" Kusięta 1:1 (1:0)   [15. kolejka A-klasy]
(38') 1:0 Dudek Dariusz
(50') 1:1 Nowiński Mateusz (asysta Kowalik)
Sokół Olsztyn: Domagała Robert - Szewczyk Tomasz, Świątek Marcin, Widziewicz Kamil, Jabłoński Piotr - Chaładaj Michał, Komendarczyk Łukasz (73' Ceglarz Adrian), Masłoń Przemysław, Dudek Dariusz (63' Kawecki Mateusz), Żydek Tomasz (87' Skórka Łukasz) - Karoń Sebastian (78' Woźniak Dawid)
Orły Kusięta: Strzelecki Jacek - Nowiński Mateusz, Jaksender Damian, Wielgus Marek, Karoński Robert - Pluta Jakub (45' Łuszczyński Piotr), Miedziński Rafał, Świerczek Michał [C] (85' Kłoda Robert), Szyduk Marek (89' Brąk Igor) - Kurzyński Michał (70' Kłoda Patryk), Kowalik Łukasz
Sezon 2012/2013
20.10.2012 "Sokół" Olsztyn - "Orły" Kusięta 1:0 (1:0)   [11. kolejka A-klasy]
(12') 1:0 Cybulski Krzysztof (rzut karny)
Sokół Olsztyn: Domagała Robert - Ledwoń Patryk, Widziewicz Kamil, Matysiak Hubert, Kała Tomasz - Chaładaj Michał, Walasek Kamil, Cybulski Krzysztof (90' Bukowski Adam), Grojec Norbert (75' Dudek Dariusz), Karoń Sebastian (55' Żydek Tomasz) - Lampa Damian (65' Komendarczyk Łukasz)
Orły Kusięta: Strzelecki Jacek - Kłoda Patryk (85' Bińczyk Piotr), Świerczek Michał [C], Jaksender Damian, Łuszczyński Piotr - Nowiński Mateusz, Kłoda Robert (70' Miedziński Rafał), Wielgus Marek, Pluta Jakub (85' Łojko Wojciech) - Szyduk Marek, Kurzyński Michał (80' Pabiś Łukasz)
08.06.2013 "Orły" Kusięta - "Sokół" Olsztyn 2:2 (2:0)   [26. kolejka A-klasy]
(11') 1:0 Czajkowski Piotr (as. Łuszczyński Piotr)
(45') 2:0 Szyduk Marek (rzut karny)
(65') 2:1Grojec Norbert
(70') 2:2 Gajda Dawid
Orły Kusięta: Nabiałek Mariusz - Pluta Jakub, Zięba Denis, Łojko Wojciech - Nowiński Mateusz, Pabiś Łukasz, Kłoda Patryk (89' Palus Zbigniew), Bińczyk Piotr (80' Dolniak Adrian), Szyduk Marek - Łuszczyński Piotr, Czajkowski Piotr
Sokół Olsztyn: Buczkowski Rafał - Ceglarz Damian, Szewczyk Tomasz, Widziewicz Kamil, Lupa Piotr (66' Kała Tomasz) - Haładus Adam, Gajda Dawid, Masłoń Przemysław, Żydek Tomasz (25' Górecki Dariusz), Magiera Karol (46' Grojec Norbert) - Karoń Sebastian
Sezon 2013/2014
27.10.2013 "Sokół" II Olsztyn - "Orły" Kusięta 2:1 (1:0)   [9. kolejka B-klasy]
(25') 1:0 Karoń Sebastian
(50') 2:0 Karoń Sebastian
(75') 2:1 Czajkowski Piotr (rzut karny)
Sokół Olsztyn: Woźniak Mateusz (62' Caban Krystian) - Bukowski Adam, Matysiak Hubert, Pinda Szymon, Szewczyk Tomasz - Stolarczyk Sebastian (45' Żydek Tomasz), Lupa Piotr, Karoń Sebastian (65' Walasek Kamil), Hain Sebastian - Strączyński Nicjo (70' Stiller Norbert), Dygas Krzysztof
Orły Kusięta: Skalec Tomasz - Nowiński Mateusz [C], Łojko Wojciech, Dolniak Adrian, Sosnowski Adam (45' Łuszczyński Piotr), Pluta Jakub - Sikorski Patryk, Pabiś Łukasz, Czajkowski Piotr, Kaczmarowicz Michał - Brąk Igor
08.06.2014 "Orły" Kusięta - "Sokół" Olsztyn 1:1 (0:1)   [18. kolejka B-klasy]
(42') 0:1 Lupa Piotr
(87') 1:1 Czajkowski Piotr (rzut karny)
Orły Kusięta: Skalec Tomasz - Guza Janusz, Jurga Wojciech (70' Grabarczyk Wojciech), Jaksender Damian, Nowiński Mateusz [C] - Bińczyk Piotr (45' Wielgus Marek), Dolniak Adrian, Sosnowski Adam (70' Skalec Bartosz), Sikorski Patryk - Czajkowski Piotr, Kaczmarowicz Michał (55' Łuszczyński Piotr)
Sokół Olsztyn: Domagała Robert - Garkowienko Paweł, Łaskowski Paweł, Matysiak Hubert (65' Górecki Dariusz), Świątek Marcin - Kała Tomasz, Komendarczyk Łukasz (50' Widziewicz Kamil), Żydek Tomasz (75' Bukowski Adam), Grojec Norbert - Karoń Sebastian, Woźniak Dawid (50' Kawecki Mateusz)
 
Składy Sokoła uzupełniono za:
www.sokol-olsztyn.futbolowo.pl

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [441]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

KS KotowiceOrły Kusięta
KS Kotowice   Orły Kusięta
2018-04-22, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 13
Orły Kusięta - Lot Konopiska
Grom Poczesna - Ajaks Częstochowa
KS Kotowice - Lelovia Lelów
MKS II Myszków - Unia Masłońskie

Logowanie

Statystyki drużyny

Kalendarium

20

04-2018

piątek

21

04-2018

sobota

22

04-2018

niedziela

KS Kotowice - Orły Kusięta - 17:00

23

04-2018

pon.

24

04-2018

wtorek

25

04-2018

środa

26

04-2018

czwartek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najnowsza galeria

Grom Poczesna - Orły Kusięta
Ładowanie...