Transfery

• autor: T0m3k169, 2015-03-19 13:25

​Transfery "Orłów"

Już w niedzielę rozpocznie się runda wiosenna. Przed nami wyjazdowe spotkanie w Myszkowie gdzie zmierzymy się z przedostatnią drużyną w tabeli tj. "Będuszem" Myszków. Chcielibyśmy przedstawić wszystkim sympatykom transfery jakie dokonał nasz zespół podczas przerwy zimowej.

Więcej w rozwinięciu...

Z naszym klubem z różnych powodów rozstali się niektórzy zawodnicy. Niestety dzisiejsze czasy są trudne i każdy goni za pieniądzem a co za tym idzie w niektórych przypadkach konieczny jest wyjazd za granicę w celu znalezienia nowej, lepszej pracy. Zawodnicy którzy opuścili "ORŁY" po rundzie jesiennej:

Wojciech Łojko -> wyjazd do Anglii

Adam Sosnowski -> wyjazd do Krakowa na studia

Damian Jaksender -> wyjazd do Niemiec

Patryk Sikorski -> wyjazd do Anglii

Norbert Śpiewak -> powód nieznany

Serdecznie dziękujemy za grę w naszym zespole oraz zapraszamy z powrotem.

Życzymy samych sukcesów zawodowych jak i prywatnych.

Miło nam poinformować, że do naszego zespołu dołączyli następujący zawodnicy:

- Michał Nocuń - (były klub: Iskra Mokrzesz) - nowa twarz w naszej drużynie. Jego główną zaletą jest na pewno szybkość. "Zico" powinien szybko dopasować się do naszej drużyny i wnieść dużo pozytywów.

- Łukasz Pala - (były klub: Iskra Mokrzesz) - jest to dobrze znany nam zawodnik, mieszkaniec Kusiąt oraz były podstawowy gracz "Sokoła" Olsztyn. Zawodnik w przeszłości grający na stoperze, czy w środku pomocy powinien być dużym wzmocnieniem dla naszego zespołu. Jest to gracz walczący do końca reprezentujący dobrą technikę oraz rozegranie.

- Mateusz Brzeźniak - (wznowienie treningów) - "Brzezina" wznowił treningi po kilkuletniej przerwie i z każdym treningiem reprezentuje się coraz lepiej, mamy nadzieję, że będzie stanowił dobry filar naszej pomocy.

- Kamil Sprawka - (wznowienie treningów) - "Sprawek" również powrócił do nas po kilkuletniej przerwie. Jest to zawodnik grający na obronie oraz w pomocy. Miejmy nadzieję, że wróci do dawnej formy i przypomni kibicom swoją dawną grę.

- Michał Kwiatkowski - (wolny zawodnik) - Jest to nowy zawodnik dla którego będzie to pierwszy oficjalny sezon w karierze. Przed Michałem dużo pracy na treningach. Jest to zawodnik, który sprawdzany był przez trenera w środku pomocy. Czekamy na jego debiut w oficjalnych rozgrywkach.

Wszystkim zawodnikom życzymy samych sukcesów i dużo strzelonych bramek w barwach naszego klubu. Miejmy nadzieję, że nowe "nabytki" wprowadzą dużo dobrego dla naszej drużyny.