statystyki szczegółowe

Aktualności

"ORŁY" Kusięta 1 - 1 "Mała Panew" Cynków

• autor: T0m3k169, 2015-03-30 23:04

W niedzielę, 29 marca o godzinie, 16:30 "ORŁY" Kusięta podejmowały u siebie na boisku Małą Panew Cynków, czyli vice - lidera B-klasy grupy II. Warto zaznaczyć, że w pierwszym meczu Orły uległy na wyjeździe 2:1. Gospodarze tamtego meczu zapewnili sobie wygraną poprzez wykorzystanie dwóch rzutów karnych.

Więcej w rozwinięciu...

Mecz rozpoczął się dość spokojnie jak na spotkanie dwóch czołowych drużyn pretendujących o awans do A-klasy. Zarówno jedna, jak i druga strona starała się zagrozić bramce swojego rywala, lecz nie przynosiło to żadnych skutków. W drużynie gospodarzy wyraźnie brakowało Piotra Czajkowskiego, który musiał w tym meczu pauzować za żółte kartki. Można śmiało stwierdzić, że nasz czołowy napastnik, który w tym sezonie zgromadził już 15 bramek, mógłby dorzucić do swojego dorobku kolejne trafienie.

W drugiej połowie drużyny pokazały nieco ciekawsze widowisko strzelając po jednej bramce i ustalając wynik spotkania na 1:1. Warto pochwalić piękną akcję Łuszczyńskiego i Rakowskiego. Pierwszy z tego duetu ładnie przerzucił piłkę nad obrońcami do wychodzącego Łukasza, który precyzyjnym strzałem pokonał bezradnego bramkarza Cynkowa. Radość naszego zespołu nie trwała długo. Po paru minutach zespół z Cynkowa wyprowadził akcję, w której nasza obrona popełniła błąd, a konsekwencją była stracona bramka.

"ORŁY" Kusięta po 15 kolejkach nadal są liderem w tabeli oraz zostają niepokonaną drużyną u siebie na boisku.