Porażka z Myszkowem...

• autor: T0m3k169, 2015-05-23 14:20

Orły Kusięta - MKS II Myszków 0-1

W sobotę 23 maja 2015 roku "Orły" Kusięta podejmowały u siebie na boisku rezerwy MKS Myszków.

Kolejny mecz Kusięta musiały sobie poradzić bez swojego najlepszego snajpera, który musiał pauzować ostatni już mecz za czerwoną kartkę.

Więcej w rozwinięciu...

"Orły" zaczęły to spotkanie dość słabo, widać było przewagę rywala oraz zapał, aby wygrać ten mecz.

Kusięta próbowały się przedzierać przez szyki przeciwnika lecz szło to bardzo mozolnie i nie udawało się zakończyć celnym strzałem. Warto pochwalić Całusa, który w indywidualnej akcji spróbował zaskoczyć bramkarza rywali, niestety piłka została uderzona za słabo.

W kolejnym już meczu nasza defensywa popełnia fatalny błąd, a co za tym idzie napastnik rywali staje oko w oko z naszym bramkarzem i mocnym strzałem nie daje mu większych szans na dobrą interwencję. W tej sytuacji zawinił Łuszczyński źle wybijając piłkę.

W drugiej połowie "Orły" wyszły odmienione, widać było zapał do gry oraz waleczność. Kusięta miały swoje sytuacje - niestety bez rewelacji. Rakowski w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie potrafił oddać celnego strzału. Można wymieniać więcej sytuacji, w których to "Orły" powinny zachować się lepiej.

W 75 minucie nasz zespół został osłabiony, ponieważ 2 żółtą kartkę, a w efekcie czerwoną dostał Jakub Pluta. Nie pomniejszyło to naszych szans jednak bo "Orły" walczyły do końca, aby zdobyć choć jeden punkt w dzisiejszym meczu.

Niestety na zegarze wybiła 90 minuta meczu i sędzia zakończył spotkanie z wynikiem 1:0 dla gości.

Miejmy nadzieję, że nasz zespół podniesie się z kolan i w następnych meczach pokaże "Orli" pazur.