"ORŁY" Kusięta 2 - 0 "ISKRA" Mokrzesz

• autor: T0m3k169, 2015-06-07 19:40

7 czerwca 2015 roku w piękną słoneczną pogodę "Orły" podejmowały na własnym boisku "ISKRĘ".

Od samego początku wiadomą rzeczą było, że zespół przyjezdny będzie walczył o 3 punkty.

Zawodnicy obu drużyn mieli dzisiaj ciężkie zadanie: Upał jaki panował na boisku "kradł" siły każdemu graczowi przez co sędzia słusznie w połowie 1 partii zarządził minutową przerwę na nawodnienie organizmów.

Więcej w rozwinięciu...

W kolejnym z rzędu meczu Kusięta słabo zaczynają pierwszą połowę. Drużyna gości rzuciła się do ataków od pierwszych minut i starała się zagrozić naszej bramce, lecz w każdej z tych sytuacji obronna ręką wychodził nasz bramkarz lub strzały nie zagrażały naszej bramce. "ORŁY" po marnym początku w końcu się "obudziły" i zaczęły grać. Zawodnicy z Kusiąt próbowali zaskoczyć bramkarza rywali lecz bez skutku tak jak dzisiejsi przeciwnicy. Po wyrównanej pierwszej połowie i rozmowie w przerwie z trenerem, "ORŁY" wyszły zmotywowane. Już od początku drugiej partii widać było lepszą grę naszego zespołu. Zagrażaliśmy coraz bardziej, lecz bramkarz rywali stał na posterunku. W 58 minucie sędzia podyktował rzut wolny dla naszego zespołu po faulu na graczu "ORŁÓW". Do piłki podszedł Czajkowski, który świetnie przymierzył i potężnym strzałem pokonał bezradnego bramkarza "ISKRY". Dzięki przepięknej bramce Kusięta wyszły na prowadzenie. Mokrzesz nie złożyła broni, po straconej bramce dalej dzielnie walczyli i starali się wyrównać wynik. Nie udało im się tego dokonać dzięki dobrej dyspozycji naszej defensywy. Spotkanie było dość wyrównane z przewagą jednego czy drugiego zespołu. W 91 minucie ponownie Czajkowski pokonał bramkarza rywali ustalając wynik końcowy 2:0. Warto pochwalić oba zespoły za walkę i wytrwanie do końca meczu w tych ciężkich warunkach atmosferycznych. Pochwały również należą się Piotrowi Czajkowskiego, który dzięki dzisiejszym trafieniom ma już na swoim koncie 20 bramek w lidze.