"Warta Callida" Myszków 4 - 0 "Orły" Kusięta

• autor: T0m3k169, 2015-06-14 20:12

Warta Callida Myszków 4 - 0 Orły Kusięta

14 czerwca 2015 roku nasi zawodnicy udali się do Myszkowa, aby tam rozegrać 25 kolejkę w sezonie.

Jadąc na to spotkanie nasz zespół, był na drugim miejscu w tabeli i aby awansować potrzebował wygranej, która dałaby komfort gry w następnym spotkaniu. Tak się jednak nie stało. Orły uległy w fatalnym stylu 4:0 i w najbliższą niedzielę (ostania kolejka) będą musiały udowodnić wszystkim, że ten awans należy się właśnie im podejmując "GROM" Poczesną na własnym boisku. Warto przypomnieć, że od tego meczu wszystko będzie zależeć, kto awansuje do A-klasy. Czy będą to "Orły" czy drużyna z Poczesnej.

Relacja w rozwinięciu...

Mecz rozpoczął się bardzo słabo dla naszego zespołu. Przeciwnik rzucił się do ataku i już w pierwszych minutach próbował zaskoczyć w sytuacji sam na sam naszego bramkarza. W tej sytuacji obronną ręką wyszedł Skalec. Parę minut później w fatalny sposób w polu karnym piłkę wybił Nocuń. Futbolówka trafiła do zawodnika Warty, a ten pokonał bezradnego bramkarza Kusiąt. W 15 minucie po kolejnym złym wybiciu naszego zawodnika, piłka trafia do gracza z Myszkowa, a ten pokonuje w sytuacji sam na sam naszego bramkarza. Warta cały czas próbowała podwyższyć wynik, lecz bez żadnych skutków. Wynik na 3:0 podwyższył zawodnik Callidy po rzucie karnym, który został podyktowany w dość dziwnych okolicznościach. Sędzia podyktował "jedenastkę" po faulu Skalca, który zdaniem sędziego faulował napastnika Warty.

II połowa nie przyniosła nic nowego. Kusięta były bezradne w ataku, a nasza defensywa robiła co musiała. Zawodnicy Warty mieli kilka dogodnych sytuacji, aby podwyższyć wynik, lecz w sytuacjach sam na sam, rzutach wolnych, czy też strzałach z dystansu lepszy był bramkarz Orłów. Warto pochwalić Guzę i Nowińskiego, którzy ratowali zespół wybiciem piłki z przed linii bramkowej. Orły nie potrafiły zagrozić rywalom, czy też oddać dogodnego strzału. Bramkę na 4:0 Warta zdobyła w 92 minucie, kiedy to napastnik rywali w sytuacji 1 vs 1 z naszym bramkarzem pokonał go nie dając mu żadnych szans.

Żółte kartki:

Nowiński Mateusz

Skalec Tomasz

Już teraz wszystkich zapraszamy na mecz

"ORŁY" Kusięta - "GROM" Poczesna

który odbędzie się 21.06.2015 roku o godzinie 17:00

na boisku w Kusiętach przy ulicy Komornickiej.

ORŁY walczymy do końca!!!