Aktualności

Niespodzianka w Kusiętach!!!

• autor: T0m3k169, 2015-08-15 21:02

15 sierpnia 2015 roku "Orły" Kusięta zmierzyły się na własnym boisku z drużyną Kamienicy Polskiej.

Faworytem tego spotkania oczywiście była drużyna gości która w ubiegłym sezonie występowała na szczeblu IV ligi. "Orły" wystąpiły w dzisiejszym meczu z nowymi zawodnikami, którzy zaprezentowali się z dobrej strony.

Więcej w rozwinięciu...

Mecz rozpoczął się atakami rywali, które zostały zatrzymane przez naszą linię obrony czy też nie zostały wykonane dobrze. Po kwadransie gry zaobserwować można było wyrównaną walkę obu drużyn, chwilami z przewagą jednego czy drugiego zespołu. Kusięta również próbowały tworzyć dobre akcje lecz zostały one przerwane przez rywali. W 44 minucie Michał Nocuń został sfaulowany w polu karnym i sędzia bez namysłu wskazał na wapno. Do "jedenastki" podszedł niezawodny Piotr Czajkowski i tak jak w poprzednich meczach ligowych wykorzystał ją bez żadnego problemu, nie dając żadnych szans bramkarzowi rywali.

Druga połowa należała do gości którzy starali się zagrozić bramce gospodarzy. Na nasze szczęście bezskutecznie. Swoje sytuacje miały również Kusięta. Czajkowski w sytuacji "1vs1" z bramkarzem oddał strzał prosto do rąk. Identyczną sytuację miał Śpiewak, któremu również zabrakło zimnej krwi, żeby podwyższyć wynik na 2:0. Kamienica próbowała z rzutów rożnych, lecz piłka leciała albo nad bramką, albo dobrze bronił nasz bramkarz. W 58 minucie z boiska musiał zejść Adrian Pala z powodu kontuzji. Miejmy nadzieję, że to nic poważnego i zobaczymy go w kolejnych meczach.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom za walkę i włożone serce w dzisiejszy mecz. Życzymy powodzenia w następnych spotkaniach i gratulujemy zwycięstwa!