statystyki szczegółowe

Aktualności

Orły Kusięta 1 - 1 Kmicic Kruszyna

• autor: T0m3k169, 2015-09-19 23:00

19 września 2015 roku odbył się mecz pomiędzy "Orłami" Kusięta, a "Kmicicem" Kruszyną.

Mecz zakończył się wynikiem 1:1 i nasz zespół dopisuje kolejny punkcik w tegorocznych rozgrywkach ligowych.

Przyjezdni prowadzili od 26 minuty, lecz gospodarze za sprawą Czajkowskiego zdołali wyrównać w 93 minucie meczu z rzutu wolnego.

Relacja w rozwinięciu...

W pierwszej połowie można zaobserwować było wyrównaną walkę z przewagą jednej czy drugiej drużyny. Kusięta podjęły walkę jak równy z równym. Warto przypomnieć, że Kruszyna przyjechała do nas jako faworyt tego spotkania. Kmicic wyszedł na prowadzenie w 23 minucie. Niepilnowany zawodnik w sytuacji sam na sam pokonał naszego bramkarza. Orły nie poddały się i próbowały odrabiać straty.

W przerwie meczu trener Synoradzki przeprowadził jedną zmianę, na boisku w miejsce Kozaneckiego pojawił się Nocuń. W drugiej połowie widać było przewagę Kusiąt oraz ogromne zaangażowanie. Nasz zespół ze wszystkich sił starał się wyrównać wynik meczu. W 55 i 70 weszli kolejni zawodnicy i mieli oni pomóc w dalszej walce. Świetne widowisko zepsuł sędzia, który w ogóle nie potrafił prowadzić dzisiejszego spotkania. Nie radził sobie z zawodnikami, jak również nie widział fauli. Jeśli już podyktował jakiś faul nie zawsze był on słuszny. "Kmicic" miał też swoje sytuacje w drugiej części meczu. W sytuacji sam na sam lepszy okazał się jednak nasz bramkarz. Starali się zaskoczyć ze stałych fragmentów, lecz też nic im z tego nie wyszło. Wszystkie ataki Kusiąt również nie przynosiły upragnionego rezultatu. W 93 minucie sędzia dyktuje rzut wolny, (faulowany jest nasz zawodnik przed polem karnym). Do piłki podchodzi nie kto inny, tylko Piotr Czajkowski. Oddaje on piękny strzał na bramkę i daje naszemu zespołowi remis w dzisiejszym meczu!

Serdecznie dziękujemy za walkę od początku do końca naszym zawodnikom. Kibicom za dobry doping. Oraz wszystkim innym osobom, które starały się pomóc naszemu zespołowi.

Zapraszamy na mecz 27 września 2015 roku o godzinie 16:00 w Szczekocinach, gdzie "Orły" będą się starały zdobyć kolejne punkty w dotychczasowych rozgrywkach.

Skład "Orły" Kusięta: T. Skalec, Nowiński, Pluta, Łuszczyński, Guza, Kozanecki (46' Nocuń), Gawron (55' B. Skalec), Strzelecki (70' Całus), Rakowski, Górnik, Czajkowski.