Aktualności

Derby Gminy Olsztyn dla "Sokoła"

• autor: T0m3k169, 2015-10-10 22:28

"Sokół" Olsztyn 2 - 0 "Orły" Kusięta

10 października 2015 roku o godzinie 15:00 odbył się mecz derbowy w Olsztynie. Kusięta pojechały na ten mecz osłabione brakiem kilku podstawowych zawodników z powodu kontuzji.

Relacja w rozwinięciu...

Mecz od początku do końca kontrolowany był przez gospodarzy. To oni narzucali tempo tego spotkania i prezentowali dobrą grę. "Orły" starały się być konsekwentne w obronie i próbowały grać z kontry. "Sokół" w pierwszej połowie był bardzo nieskuteczny, zdołał oddać dwa celne strzały, które zostały wyłapane przez naszego bramkarza.

Druga połowa przyniosła nam więcej emocji. Swoją szansę miały Kusięta, które powinny wyjść na prowadzenie lecz młody Kozanecki w sytuacji sam na sam nie trafił w światło bramki. Swoje sytuacje miał również Olsztyn. W sytuacji sam na sam lepszy okazał się nasz bramkarz. W kolejnych minutach bramka padła dla drużyny gospodarzy w spornej sytuacji. Bramka została strzelona przez zawodnika, który był na pozycji spalonej lecz sędzia boczny nie podniósł chorągiewki i tym samym "Sokół" wychodzi na prowadzenie. Olsztyn starał się strzelić szybko drugą bramkę, lecz w kolejnej sytuacji sam na sam znowu okazał się lepszy nasz bramkarz. Chwilę później musiał jednak skapitulować po ładnej centrze i pięknym strzale głową zawodnika z Olsztyna. Mecz zakończył się zasłużoną wygraną "Sokoła"

Dziękujemy za przybycie wszystkim sympatykom piłki nożnej i zachęcamy do przyjścia na kolejne spotkania z udziałem naszego zespołu.