Aktualności

Zła passa trwa w najlepsze...

• autor: T0m3k169, 2015-10-26 21:12

Sparta Siedlec Duży 5 - 2 Orły Kusięta

"Orły" Kusięta nie radzą sobie w tegorocznych rozgrywkach ligowych. Po 11 kolejkach zajmują ostatnią pozycję w tabeli a na ich koncie uzbierało się zaledwie 6 punktów.

W dzisiejszym meczu zawodnicy z Kusiąt po raz kolejny zawiedli i nie przywieźli do Kusiąt żadnego punktu. Brak konsekwentnej gry oraz błędy, które powtarzają się co mecz nie pozwalają na wygranie czy zremisowanie spotkania.

Relacja w rozwinięciu...

Świetnie spotkanie rozpoczęło się dla drużyny gospodarzy, którzy w 4 minucie wyszli na prowadzenie po pięknym uderzeniu Łukasza Kowalika. Niestety Kusięta po raz kolejny notują słaby początek spotkania. Siedlec natomiast nie zwalniał tempa. W 12 minucie Karol Gałus w sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem podwyższa wynik na 2:0 dla Siedlca. "Orły" odpowiedziały w 14 minucie, kiedy to Konrad Strzelecki pokonał bramkarza gospodarzy precyzyjnym strzałem. Tuż przed przerwą fatalnie rozgrywa piłkę nasza obrona co wykorzystuje napastnik Sparty i w sytuacji sam na sam z bramkarzem Kusiąt ustala wynik do przerwy na 3:1 dla gospodarzy.

Druga połowa to nadal dobra gra Siedlca i próba nawiązania walki ze strony "Orłów". W 73 minucie ładnie lewą stroną szarżował zawodnik Siedlca, który dograł przed bramkę do swojego kolegi, a ten wślizgiem wbija piłkę do bramki. W tej sytuacji lepiej mógł zachować się bramkarz gości, któremu piłka "przełamała" ręce. W 88 minucie Łukasz Rakowski strzela drugą bramkę dla Kusiąt w sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Natomiast w 90 minucie identyczną sytuację ma Michalik Damian i strzela bramkę numer 5 dla gospodarzy i tym samym ustala wynik końcowy.