statystyki szczeg馧owe

Aktualno軼i

Kamienica Polska 5:0 Or造 Kusi皻a

• autor: T0m3k169, 2015-11-01 23:19

W pierwszym meczu rewan穎wym "Or造" Kusi皻a uda造 si do Kamienicy Polskiej by tam zmierzy si z silniejszym od siebie rywalem. W pierwszym meczu obu dru篡n, gór by造 "Or造", które po bramce Czajkowskiego z rzutu karnego wygra造 u siebie 1:0.

Relacja w rozwini璚iu...

Kolejny mecz i kolejna bramka na pocz徠ku spotkania. Defensywa "Orów" w ostatnim czasie nie pokazuje si z najlepszej strony. Ju w pierwszych minutach gracz Kamienicy wyszed sam na sam z bramkarzem go軼i i otworzy wynik na 1:0 dla gospodarzy. W meczu tym wida by這 zaanga穎wanie obu dru篡n, które chcia造 stworzy wspania貫 widowisko. Uda這 si ono gospodarzom, którzy bramk na 2:0 strzelili z rzutu karnego (faulowa Czajkowski). Trzecia bramka pad豉 znowu w sytuacji sam na sam z bramkarzem lecz zawodnik gospodarzy znajdowa si na pozycji spalonej. Niestety s璠zia nie zauwa篡 tego. Kusi皻a bezradnie próbowa造 stworzy jak捷 dogodn sytuacj, lecz w ka盥ym aspekcie lepsi byli gospodarze. Czwarta bramka dla Kamienicy zdobyta zosta豉 po drugim rzucie karnym (faulowa Jurga). W 90 minucie mecz niepilnowany zawodnik gospodarzy z bliskiej odleg這軼i pokonuje bramkarza go軼i po raz pi徠y i ustala wynik ko鎍owy meczu.

Zawodnikom z Kusi徠 nie pozostaje nic innego jak wzi望 si do roboty i solidnie przepracowa najbli窺ze treningi.

Gratulujemy Kamienicy Polskiej wygranej i 篡czymy powodzenia dalej.