Aktualności

"ORŁY" Kusięta 2 - 4 "UNIA" Rędziny

• autor: T0m3k169, 2015-11-08 16:06

Zła passa trwa dalej... :(

W dzisiejszym meczu zobaczyliśmy gospodarzy takich, jakich chcemy oglądać zawsze. Walka oraz chęci, które zostawili w dzisiejszym spotkaniu zaowocowały strzeleniem dwóch bramek. Warto podkreślić, że Kusięta zmagają się z brakami kadrowymi i nie grają optymalnym składem.

Relacja w rozwinięciu...

Gospodarze wyjątkowo dobrze zaczęli dzisiejsze spotkanie. Łukasz Rakowski idealnym podaniem obsłużył świetnie wybiegającego na wolne pole Czajkowskiego, a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem rywali dał prowadzenie "ORŁOM". Radość ta nie trwała jednak długo. W 23 minucie bramkarz Kusiąt dostał żółtą kartkę za opóźnianie gry. Od tego czasu źle działo się w bramce gospodarzy. Jeszcze w tej samej minucie gracz "UNII" wyrównał lobując Skalca. Minutę później Rędziny wyszły na prowadzenie po strzale swojego zawodnika z za "szesnastki" oraz fatalnej interwencji naszego bramkarza. Kolejnym świetnym zagraniem popisał się Rakowski, który zagrał idealną piłkę do Czajkowskiego a ten bez wahania zamienił podanie na bramkę wyrównującą.  W 29 minucie Rędziny znowu wychodzą na prowadzenie w dzisiejszym spotkaniu. Najpierw obronił strzał bramkarz "Orłów" lecz piłka niefortunnie trafiła do niepilnowanego zawodnika gości, który wbił ją do bramki podwyższając wynik. W 42 minucie w sytuacji sam na sam z bramkarzem rywali sfaulowany został napastnik gospodarzy przez bramkarza gości. Wszyscy przekonani byli, że bramkarz Rędzin obejrzy czerwony kartonik, lecz tak się jednak nie stało zobaczył on żółtą kartkę, a Czajkowski niestety nie strzelił rzutu karnego.

Druga połowa nie przyniosła nam już nic dobrego. Kusięta starały się gonić wynik, niestety sztuka ta nie udała się. Goście w 56 minucie meczu podwyższają, a co za tym idzie ustalają wynik meczu na 4:2 dla przyjezdnych po świetnym strzale z głowy zawodnika Rędzin. "ORŁOM" zostaje ostatni mecz w tym roku za tydzień, w którym to będzie można zobaczyć dużo walki bowiem będzie to mecz dwóch najgorszych zespołów ligi. Liczymy, że nasz zespół postara się przywieźć z Zawad 3 cenne punkty, które przydadzą się nam, aby utrzymać się w lidze.