GULKS Or造 Kusi皻a - strona oficjalna

Aktualno軼i

"Warta" Zawada 1 - 0 "Or造" Kusi皻a

• autor: T0m3k169, 2015-11-15 18:57

14.11.2015 roku "Or造" Kusi皻a rozegra造 swój ostatni mecz w tym roku kalendarzowym. Przypomnijmy, 瞠 mecz ten prze這穎ny by z wiosny. Spotkanie to rozpocz窸o si o godzinie 13:00 i rozgrywane by這 przy bardzo trudnych warunkach atmosferycznych.

Pierwsza po這wa to ci篹kie zadanie przez Kusi皻ami. "Or造" bowiem zacz窸y mecz od z貫j po這wy dla siebie, poniewa gra造 pod wiatr (warto doda, 瞠 by造 to bardzo silne podmuchy wiatru, które nie raz sprawia造 problem z wybiciem pi趾i czy zmienia造 tor jej lotu). Kusi皻a zosta造 zamkni皻e na w豉snej po這wie i próbowa造 gra z kontry. Niestety nie wychodzi這 to nam. Jeden strza niecelny w pierwszej po這wie odda Czajkowski. Gospodarze natomiast co chwil próbowali zagrozi bramce go軼i, na nasze szcz窷cie bezskutecznie. Dobrze spisywa豉 si nasza obrona, która nie da豉 si zaskoczy.

Na drug po這w Kusi皻a wysz造 z nastawieniem wygrania tego meczu. Od pocz徠ku starali鄉y si zagrozi bramce rywali, niestety nie potrafili鄉y odda celnego strza逝. "Warta" oczywi軼ie próbowa豉 gra swoje i stwarzali gro幡e sytuacj. W jednej z sytuacji sam na sam lepszy okaza si nasz bramkarz, który uchroni dru篡n od straty bramki. Defensywa Kusi徠 stara豉 si pomóc kolegom z przodu i wychodzili wy瞠j do przodu. Niestety w jednej z sytuacji sam na sam bramkarz "Orów" sfaulowa napastnika Zawady i s璠zia podyktowa "jedenastk", która zawodnik gospodarzy wykorzysta daj帷 prowadzenie i zwyci瘰two w tym meczu. Có si dziwi przegranemu meczowi je郵i zawodnicy Kusi徠 przez ca造 mecz oddaj 1 czy 2 strza造 w 鈍iat這 bramki przeciwnika. Jak to si mówi: "Z pustego i Salomon nie naleje". "Or這m" nie pozostaje nic innego jak zabranie si za ci篹k prac podczas zimowych przygotowa i stan望 na wiosn silniejszym. Dzi瘯ujemy kibicom za przyjazd na dzisiejszy mecz oraz za wspieranie naszej dru篡ny w ka盥ym ligowym czy te towarzyskim spotkaniu. Jeszcze raz serdecznie dzi瘯ujemy za doping!

Musisz si zalogowa, aby dodawa komentarze.

Najbli窺ze spotkanie

KS Laguna Mst闚   GUKS Or造 Kusi皻a
2018-08-19, 11:00:00

Mokrzesz

Najbli窺za kolejka

Najbli窺za kolejka 1
GLKS Gmina II K這mnice - KS Pogo Blachownia
KS Maraton Wale鎍z闚 - ULKS Polonia - Unia Widz闚
LKS Olimpia II Truskolasy - KS P這mie Lgota Ma豉
LKS Junior Szarlejka - GUKS Or造 Kusi皻a
LKS Sparta Nowa Wie - KS Bia豉 Gwiazda Krasice

Statystyki dru篡ny

pi徠ek

鈔oda

08-2018

Musisz si zalogowa, aby korzysta z mini-chatu.

Grom Poczesna - Or造 Kusi皻a
ζdowanie...