GULKS Or³y Kusiêta - strona oficjalna

Aktualno¶ci

"Warta" Zawada 1 - 0 "Or³y" Kusiêta

• autor: T0m3k169, 2015-11-15 18:57

14.11.2015 roku "Or³y" Kusiêta rozegra³y swój ostatni mecz w tym roku kalendarzowym. Przypomnijmy, ¿e mecz ten prze³o¿ony by³ z wiosny. Spotkanie to rozpoczê³o siê o godzinie 13:00 i rozgrywane by³o przy bardzo trudnych warunkach atmosferycznych.

Pierwsza po³owa to ciê¿kie zadanie przez Kusiêtami. "Or³y" bowiem zaczê³y mecz od z³ej po³owy dla siebie, poniewa¿ gra³y pod wiatr (warto dodaæ, ¿e by³y to bardzo silne podmuchy wiatru, które nie raz sprawia³y problem z wybiciem pi³ki czy zmienia³y tor jej lotu). Kusiêta zosta³y zamkniête na w³asnej po³owie i próbowa³y graæ z kontry. Niestety nie wychodzi³o to nam. Jeden strza³ niecelny w pierwszej po³owie odda³ Czajkowski. Gospodarze natomiast co chwilê próbowali zagroziæ bramce go¶ci, na nasze szczê¶cie bezskutecznie. Dobrze spisywa³a siê nasza obrona, która nie da³a siê zaskoczyæ.

Na drug± po³owê Kusiêta wysz³y z nastawieniem wygrania tego meczu. Od pocz±tku starali¶my siê zagroziæ bramce rywali, niestety nie potrafili¶my oddaæ celnego strza³u. "Warta" oczywi¶cie próbowa³a graæ swoje i stwarzali gro¼ne sytuacjê. W jednej z sytuacji sam na sam lepszy okaza³ siê nasz bramkarz, który uchroni³ dru¿ynê od straty bramki. Defensywa Kusi±t stara³a siê pomóc kolegom z przodu i wychodzili wy¿ej do przodu. Niestety w jednej z sytuacji sam na sam bramkarz "Or³ów" sfaulowa³ napastnika Zawady i sêdzia podyktowa³ "jedenastkê", która zawodnik gospodarzy wykorzysta³ daj±c prowadzenie i zwyciêstwo w tym meczu. Có¿ siê dziwiæ przegranemu meczowi je¶li zawodnicy Kusi±t przez ca³y mecz oddaj± 1 czy 2 strza³y w ¶wiat³o bramki przeciwnika. Jak to siê mówi: "Z pustego i Salomon nie naleje". "Or³om" nie pozostaje nic innego jak zabranie siê za ciê¿k± pracê podczas zimowych przygotowañ i stan±æ na wiosnê silniejszym. Dziêkujemy kibicom za przyjazd na dzisiejszy mecz oraz za wspieranie naszej dru¿yny w ka¿dym ligowym czy te¿ towarzyskim spotkaniu. Jeszcze raz serdecznie dziêkujemy za doping!

Musisz siê zalogowaæ, aby dodawaæ komentarze.

Najbli¿sze spotkanie

W najbli¿szym czasie zespó³ nie rozgrywa ¿adnego spotkania.

Najbli¿sza kolejka

Najbli¿sza kolejka 5
Lelovia Lelów - Ma³a Panew Cynków
MKS II Myszków - KS Pogoñ Blachownia
GULKS Or³y Kusiêta - D±browianka D±browa Ziel.
Warta Myszków - P³omieñ Ku¼nica M.

Statystyki dru¿yny

pi±tek

¶roda

Musisz siê zalogowaæ, aby korzystaæ z mini-chatu.