Aktualno軼i

Niespodzianka w Mrzyg這dzie !

• autor: T0m3k169, 2016-03-19 19:58

LZS Mrzygód 1:1 (0:1) Or造 Kusi皻a

19 marca 2016 roku "Or造" Kusi皻a uda造 si na pierwszy w tym roku kalendarzowym mecz o punkty do lidera. Patrz帷 w tabel oraz zwa瘸j帷 na ostatnie zmiany ( rezygnacja trenera Synoradzkiego, oraz ma造 czas na uporz康kowanie wszystkich my郵i zwi您anych z dru篡n przez nowego trenera Adriana Pal) "Or造" skazywane by造 na ogromn pora磬. Tak si jednak nie sta這 i dru篡na z debiutuj帷ym w tym sezonie trenerem wróci豉 do Kusi徠 z jednym punktem!

Wi璚ej w rozwini璚iu...

"Or造" Kusi皻a w dzisiejszym meczu pokaza造 charakter oraz waleczne serce, które zostawi na boisku ka盥y zawodnik go軼i.

Pierwsza po這wa u這篡豉 si 鈍ietnie dla Kusi徠. W 7 minucie Mateusz Nowi雟ki po zamieszaniu w polu karnym przeciwnika, wpakowa pi趾 do siatki dzi瘯i zagraniu ㄆkasza Pali. Gospodarze pozostali zdezorientowani ca陰 sytuacj i próbowali pokaza, kto rz康zi na boisku. Z minuty na minut próbowali prze豉ma defensyw go軼i i doprowadzi do remisu. Ta sztuka nie udawa豉 im si jednak dzi瘯i dobrej grze naszej obrony. W 30 minucie Konrad Strzelecki podwy窺zy wynik na 2:0 dla Kusi徠, bramka jednak nie zosta豉 uznana, poniewa s璠zia dopatrzy si spalonego. Wynik do przerwy nie zosta zmieniony i tak do szatni Kusi皻a schodzi造 z wynikiem 1:0. W przerwie zawodnicy go軼i us造szeli wiele cennych wskazówek od trenra na drug po這w meczu.

W drugiej ods這nie meczu gospodarze wyszli mocno zmotywowani do odrobienia strat i wyj軼ia na prowadzenie w tym spotkaniu. Kusi皻a dzielnie stawia造 opór i czeka造 na gr z kontry. W 70 minucie Mrzygód dopi掖 swego i bramk z g這wy strzeli Piotr Prusko. Gospodarze chcieli pój嗆 za ciosem, lecz ta sztuka im si nie uda豉. "Or造" mia造 te swoje sytuacje, aby wyj嗆 kolejny raz na prowadzenie w tym meczu, lecz nie da造 rady. Warto zaznaczy, 瞠 w dzisiejszym spotkaniu wszyscy zawodnicy z Kusi徠 pokazali, 瞠 lider nie jest taki straszny, jak kreuje go tabela. Dzi瘯i dobrej postawie naszych zawodników "Or造" Kusi皻a zapisuj kolejny punkcik i b璠 si stara造 pi望 w gór w A-Klasowej tabeli.

Ju teraz zapraszamy wszystkich sympatyków naszej dru篡ny na bardzo wa積e spotkanie 26.03.2016 z Jur Niegowa o godzinie 16:00 w Kusi皻ach.