statystyki szczegółowe

Aktualności

Orły znów bezradne

• autor: Shy~, 2010-06-06 21:08

24 kolejka rozgrywek o mistrzostwo A-klasy gr. II przyniosła Orłom piętnastą porażkę w tym sezonie. Tym razem musieliśmy uznać wyższość zawodników Sparty Szczekociny, którzy gładko pokonali Orły 3-0. Gospodarze osłabieni brakiem podstawowego bramkarza równorzędną walkę nawiązali tylko w pierwszych trzydziestu minutach, stwarzając kilka groźnych ataków.

Jednak to Spartanie schodzili na przerwę prowadząc 2-0, po identycznych trafieniach, gdzie broniący z konieczności Galant został przelobowany najpierw przez Kusiaka, a później przez Malusa. W drugiej połowie padła jeszcze jedna bramka, a na listę strzelców ponownie wpisał się Kusiak ustalając wynik meczu na 3-0.

Orły Kusięta - Sparta Szczekociny 0-3 (0-2)