statystyki szczegółowe

Aktualności

Miłe złego początki

• autor: Shy~, 2010-11-10 11:29

Gdy w 3 minucie Jaksender wykorzystał rzut karny wydawało się, że komplet punktów jest w zasięgu naszych możliwości, tym bardziej, że w pierwszej połowie mieliśmy wyraźną przewagę. Nie potrafiliśmy jednak podwyższyć rezultatu. Częstochówka natomiast zdołała strzelić nam bramkę do szatni i do przerwy było po 1. Drugie 45 minut to ewidentna przewaga Częstochówki, Orły wyraźnie marzące już o zimowej przerwie odpuściły spotkanie, a gospodarze skrupulatnie atakowali bramkę Nabiałka, pokonując go jeszcze trzykrotnie. Zwycięstwo KS-u mogło być bardziej okazalsze, gdyby wykorzystali oni wszystkie klarowne sytuacje. Mecz zakończył się wynikiem 4-1 i przy wygranej Alkasu zepchnął nas na przedostatnie miejsce w lidze. Przed podopiecznymi Roberta Furcha powoli zaczyna się przybliżać widmo degradacji (2 pkt przewagi nad ostatnim Salosem) i jeśli nasze wyniki nie ulegną poprawie, wiosna 2011 może być ostatnią rundą wśród a-klasowiczów.

KS Częstochówka - Orły Kusięta 4-1 (1-1)