GULKS Orły Kusięta - strona oficjalna

Strona klubowa

Treningi

 
Treningi:
 
Seniorzy:
 
Boisko w Kusiętach wtorek 18:30
 
Boisko w Kusiętach czwartek 18:30
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki

Mecze sparingowe
Iskra Mokrzesz 1:9 GUKS Orły Kusięta
Metal Rzeki Wielkie 6:3 GUKS Orły Kusięta
Dąbrowianka Dąbrowa Ziel. 2:5 GUKS Orły Kusięta
KS Laguna Mstów GUKS Orły Kusięta

Ostatnie spotkanie

Dąbrowianka Dąbrowa Ziel.GUKS Orły Kusięta
Dąbrowianka Dąbrowa Ziel. 2:5 GUKS Orły Kusięta
2018-08-16, 18:30:00
    relacja »
mecz towarzyski
oceny zawodników »

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 193, wczoraj: 133
ogółem: 1 240 769

statystyki szczegółowe

Relacja spotkania

herb Grom Poczesna
0:1
(0:1)
herb Orły Kusięta
Grom Poczesna   Orły Kusięta
Poczesna, Strażacka 5

2017-08-27, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Orły Kusięta Informacje o kadrze Orły Kusięta

1. Mariusz Nabiałek   
2. Norbert Śpiewak   
3. Przemysław Purgal  (1 asysta)  zmiana 80" Bartosz Skalec   
4. Wojciech Samborski  zmiana 46" Paweł Pala   
5. Mateusz Nowiński kapitan   
6. Piotr Łuszczyński    
7. Adrian Pala   
8. Łukasz Pala   
9. Łukasz Porębiński  zmiana 46" Konrad Kozanecki   
10. Szymon Gawron  bramka  zmiana 75" Robert Purgal   
11. Piotr Czajkowski   

herb Orły Kusięta Zawodnicy rezerwowi Orły Kusięta

1. Łukasz Warias   
2. Kamil Trepka   

Oceny zawodników »

herb Orły Kusięta Prezentacja graficzna składu drużyny Orły Kusięta


Mateusz Nowiński
Piotr Łuszczyński
Piotr Czajkowski
Łukasz Pala
Adrian Pala
zmiana
Szymon Gawron
Robert Purgal
Norbert Śpiewak
Mariusz Nabiałek
zmiana
Przemysław Purgal
Bartosz Skalec
zmiana
Łukasz Porębiński
Konrad Kozanecki
zmiana
Wojciech Samborski
Paweł Pala

Galeria zdjęć ze spotkania


Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

mecz towarzyski
KS Laguna Mstów   GUKS Orły Kusięta
2018-08-19, 11:00:00

Mokrzesz

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
GLKS Gmina II Kłomnice - KS Pogoń Blachownia
KS Maraton Waleńczów - ULKS Polonia - Unia Widzów
LKS Olimpia II Truskolasy - KS Płomień Lgota Mała
LKS Junior Szarlejka - GUKS Orły Kusięta
LKS Sparta Nowa Wieś - KS Biała Gwiazda Krasice

Logowanie

Statystyki drużyny

Kalendarium

17

08-2018

piątek

18

08-2018

sobota

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

22

08-2018

środa

23

08-2018

czwartek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najnowsza galeria

Grom Poczesna - Orły Kusięta
Ładowanie...